Тиждень місії

          "Тиждень місії" - це євангелізаційний проект, який відбувається протягом тижня в середині університету. Щодня програма складається з таких частин:
Обідні дискусії - обговорення гострих, провокативних тем стосовно Бога та християнства, які цікавлять більшість студентів. Спілкування проводиться в ненапруженій атмосфері зі смачним снеком.
          Вечірні події - щовечора протягом п'яти днів виступають спікери на теми: особистої ідентифікації, достовірності Ісуса як Бога, актуальність подій 2 000 давнини у студентському сьогоденні та інші. Вечірні зустрічі дуже популярні, бо супроводжуються затишною атмосферою та живою музикою. Кожен тиждень місії розкриває одну з важливих тем для студентства, а спікери показуюють наскільки близький Бог до наших теперішніх проблем.
          Проект вражає та приваблює студентів, тим, що кожен відчуває себе прийнятим незалежно від своєї точки зору. Тиждень місії це місце, яке мотивує мислити над питаннями, які зазвичай відкладаються на пізніше. Там не намагаються змінити думку студентів, але закликають замислитися над різними варіантами. 
          Проведення тижня місії в університеті зміцнює віруючих студентів як команду і допомагає їм ділитися своїми переконаннями з іншими студентами. Це тиждень активного публічного та індивідуального євангелізму, який дає хороший старт для проведення індивідуального та групового дослідження Біблії.
 
          Ось деякі приклади Тижнів місії, які проводить ССХ.
         
          Тиждень місії 2016 в Києві:
 

 

          Тиждень місії 2015 в Харкові: