Михайло Мельников, виконавчий директор ГО "ССХ Україна"

З 2004 року працює в ССХ, де пройшов шлях від студента-лідера до студентського працівника в Криму, потім регіонального координатора в Харкові, тепер - виконавчий директор ССХ Україна.

Отримав ступінь спеціаліста Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ" по спеціальності Інформаційно-вимірювальні системи.

Одружений.

З ССХ я тому, що мені подобається, що християнство може бути інтелектуальним, і я хочу допомагати студентам України побачити його красу”.


 

Марина Гнатишина, директор по розвитку служіння в нових містах 

У жовтні 2014 почала працювати в ССХ і передавати бачення студентам-християнам, а зараз вона - координатор в Центральному регіоні.

Навчалася у Київському національному лінгвістичному університеті на перекладача англійської і немецької.

Я люблю роботу в ССХ, тому що маю діло з вічним.

Що може бути кращим ніж допомогати студентам-християнам бути світом і сіллю у своїх університетах, а потім бачити як їх друзі приходять до Бога?Ірена Гусєва, HR-менеджер

Зараз Ірена  Гусєва координатор навчальних програм ССХ України, а також HR-менеджер.

Ірена  закінчила Педагогічний інститут по спеціальності викладач англійської й німецької мови; навчалася в Міжнародному християнському центрі в Австрії – має акредитовані курси з теології, психології та мистецтва. Пройшла сертифіковану програму «Управління неприбутковими організаціями» при Українському Католицькому Університеті.

Одружена, двоє синів.


 

Сергій Лебедєв, фандрейзер

Сергій навчався у Польщі, де отримав ступінь магістра з англійської філології. У вересні 2017 року почав працювати в ССХ як студентський працівник Центрального регіону, а зараз він – менеджер з розвитку. 

"Моє покликання - це служіння. Я вирішив долучитися саме до служіння ССХ, бо воно поєднує в собі 5 основних орієнтирів, за якими я й обрав місце роботи. 1) Це те, що я люблю робити, 2) те, що я вмію, 3) те, за що платять, 4) те, що корисне для суспільства, 5) те, що відповідає Божій волі та Його плану на моє життя. Насправді не так важливе місце, як те,  ЩО саме я роблю. Я повернувся в Україну задля того, щоб вплинути хоча б на одну душу і в цьому ми дуже схожі з ССХ".


 

Дарія Бех, лідер команди в Одесі          

Навчалася в Херсонському державному університеті на факультеті іноземної філології. Почала працювати в ССХ в 2006 році. Більше 10 років була координатором англійського служіння ССХ, а також допомагала розвивати студентські осередки в університетах Києва, Переяслава-Хмельницького, Ізмаїла.

"ССХ – це місце, де свого часу в мене повірили і допомогли розкритися. Я ціную кожного співробітника, який вкладав в мене і підбадьорював робити кроки віри. ССХ – це місія, де пріоритет – духовне зростання студента, розкриття його дарів і входження в покликання. Учнівство, місія і благовістя – стовпи, на яких стоїть ССХ, і вже понад 10 років зі мною! Учнівство – моя улюблена частина служіння. Немає нічого прекраснішого, ніж бачити як студенти зростають в Бозі, їх життя змінюється, і вони самостійно починають вкладати в інших студентів". Євген Кульчицький, лідер команди у Львові       

Навчався в музичному коледжі Львівського державного музичного училища ім. С.П. Людкевича, у 2016 році закінчив навчання в Ірпінській біблійній семінарії на пасторському факультеті.

Одружений.

"Моїм великим і щирим бажанням є допомогти студентам зрозуміти Божий поклик у їхньому житті і жити так, як задумав Бог. ССХ для мене – це команда однодумців. Я приєднався до «ССХ Україна», бо тут зустрів людей, які по-справжньому люблять студентів, формують із них лідерів, навчають роботі в команді і служінню іншим студентам". Ганна Скришевська, лідер команди в Києві         

Закінчила факультет іноземних мов Харківського педагогічного університету, де брала участь в діяльності ССХ як студентка. З 2016 року несе служіння в ССХ Києва: спочатку як студентський працівник, а з 2021 року - лідер команди Києва.

Заміжня.
 
"Коли я була студенткою, ССХ змінило моє життя і життя багатьох моїх друзів, які були християнами або лише шукали Бога. Я  продовжую служіння в ССХ, тому що хочу бути причетною до тих змін, які творить Бог в серцях тисяч студентів щороку. Мене надихає бачити, як студенти йдуть та впливають на свої університети, церкви, а потім і свої робочі місця".