Андрій Гнідець, Голова Ради директорів ССХ

Андрій Гнідець

Приєднався до Ради ССХ в 2013 році. Навчався в Львівському національному університеті ім. Івана Франка, юрист. В цей час працює юристом в українському парламенті. Займається громадською діяльністю. Член правління Асоціації християн-юристів України. З ССХ знайомий з студентських часів, коли займався молодіжним служінням.

ССХ - це організація, яка без перебільшення готує майбутнє України. Молоді люди з твердою основою християнських цінностей є потужною рушійною силою для позитивних змін в суспільстві. Тому для мене участь в Раді ССХ - це можливість бути учасником цього великого процесу.

Моє ціллю в Раді ССХ є використання свого досвіду і знань для служіння тому, щоб ССХ могла ефективно виконувати свою місію у всіх сферах сучасного українського суспільства.


Людмила Русін

Людмила приєдналася до Ради директорів ССХ в 2017 році. Сьогодні вона генеральний менеджер, член ради директорів компанції Самміт Моторс Україна(офіційний дилерський центр Тойота Сіті Плаза” та Лексус Сіті Плаза). ССХ для мене - це команда людей, які знайшли своє покликання та через щоденну працю трансформують наше суспільство через студентів,- каже Людмила. Вона вважає, що морально-етичні принципи та християнські цінності прийняті студентсвом, можуть змінити наше сьогодення та майбутнє. 

Людмила проживає в Пущі-Водиці, заміжня.  

Для мене це великий привілей бути частиною Руху, який впроваджує зміни в українському суспільстві”.


Денис Афанасьєв

Денис навчався в міжнародному християнському університеті за програмою менеджмент. По закінченню університету пройшов успішне стажування в американській компанії Culmen International, де і працює по нинішній час регіональним представником. За час роботи відвідав більше ніж 40 стран. Про ССХ Денис дізнався від своєї сестри, яка в студентські часи була активісткою руху. В ССХ він вбачає чудову нагоду долучитись до справи поширення Євангелія в Україні.

Одружений та є щасливим батьком сина Тимофія.

Я підтримую ССХ, бо також мрію, аби кожен студент мав можливість пізнати Ісуса Христа для формування християнського фундаменту, як основи для розбудови власної кар'єри та успіху в усіх сферах життя”.


Віра Дюканова

Віра активний волонтер ССХ ще з 2004 року.  Вона була одним з засновників руху Випускників ССХ, націленого на підтримку студентів останніх курсів та випускників у реалізації їхніх вмінь та навичок після закінчення вишів та у тому, щоб вони залишалися агентами впливу у різноманітних сферах суспільства.

Віра була одним з розробників бачення, цілей та стратегії цього руху. Біля 10 років Віра координувала команди з організації заходів ССХ, зокрема в регіонах України, а також виступала спікером на таких подіях.

Всі ці роки Віра була ще й одним із ключових партнерів ССХ в Україні, закоханим всім серцем в Організацію, а також допомогала побудувати партнерство з міжнародними рухами ССХ. З 2015 року стала членом Ради директорів, виконуючи наглядову та дорадчу функції. А з 2019 року також є членом Ради IFES Global.

Першу освіту Віра отримала за фахом фінансиста-економіста. Другу – за спеціальністю ‘Комунікації’ в Університеті Амстердама. Тривалий час працювала у Бі-Бі-Сі операційним менеджером.

Я у ССХ тому що мені імпонують цінності та особлива дружньо-інтелектуально- невимушена атмосфера в ССХ, і тому що я бачу, що можу через ССХ реалізовувати своє покликання”.


Денис Гореньков

Денис приєднався до Ради директорів ССХ в 2019 році. Сьогодні він координатор ініціативи “Місія в професії” в РО “Місія Євразія”. Дізнався про ССХ у 1997 році, коли навчався на першому курсі. Денис був студентським лідером миколаївської спільноти ССХ, місіонером ССХ в Центральній Азії, координатором руху в Південному регіоні України.  

Для мене ССХ - це спільнота, яка хоче формувати зі студентів лідерів і змінювати суспільство. У мене є великий досвід служіння в ССХ і я сподіваюся бути корисним для руху в майбутньому, беручи участь у створенні стратегічних ініціатив та допомагаючи будувати відносини з церквами. Я прагну бути вірним послідовником Христа, добрим чоловіком і батьком, ефективним служителем, чесним громадянином”.


Бенджамін Моррісон

Приєднався до Ради директорів ССХ Україна у 2018 році. На цей час є старшим пастором Церкви Голгофи міста Світловодськ та координатором руху City to City в Україні. Одружений, батько двох дітей.

Я дізнався про ССХ від моєї дружини, яка у студентські роки через це служіння стала християнкою, за що я безмежно вдячний його співробітникам. На мою думку, ССХ є найближчою точкою дотику з життями молодих людей, у тому числі й майбутніх лідерів України, у найважливішому для формування їхнього світогляду віці.

Я вирішив стати членом Ради директорів ССХ, тому що вірю у стратегічну важливість цього служіння для досягнення культури Євангелієм і хочу всіляко підтримувати його — не тільки в якості спікера на різних заходах ССХ, але також і через безпосередню турботу про співробітників самої організації.

Я сподіваюся, що мій багаторічний досвід пастора і служителя стане в нагоді і в Раді директорів ССХ.