На глобальному рівні діяльність "Співдружності студентів-християн Україна" ("ССХ Україна") можна розділити на три сфери:

  1. Створення та зміцнення осередків студентів-християн на території вищих навчальних закладів України, захист законних прав та інтересів своїх членів, а також поширення ідеї студентського самоврядування.

  2. Учнівство або сприяння вихованню найкращих моральних цінностей людства у молоді за допомогою спілкування між собою, вивчення Святого Письма та заохочення до пошуку життєвих цінностей і активної життєвої позиції, навчання та підтримка членів Організації у реалізації їхніх вмінь і навичок після закінчення вищих навчальних закладів.

  3. Громадська активність, тобто активна участь членів Організації в громадському житті суспільства, житті власного вишу та житті християнської спільноти України.

На більш локальному рівні діяльність організації зводиться до сприяння вихованню найкращих моральних цінностей людства у молоді, поширенню біблійного знання та залученню членів ССХ до досягнень сучасної науки, всесвітньої культури та мистецтва, сприянню громадській активності членів Організації. У співпраці з іншими студентськими громадами, викладачами та адміністраціями вишів ССХ організовує конференції, симпозіуми, семінари, зустрічі, конкурси, фестивалі, літературні та музичні вечори, виставки, лекторії, спортивні олімпіади, табори, інші заходи, що становлять коло інтересів і відповідають меті та завданням Організації.