З 1990 року понад 3000 студентів стали учасниками CCX. Цього року близько 200 студентів по всій Україні стали активними лідерами служіння. Ми щиро віримо, що студенти є найбільш стратегічною категорією людей в Україні, які дуже відкриті для Євангелія. Знайомлячи з Євангелієм навіть одного студента, ми впливаємо на майбутнє нашої країни в тому, що сучасні студенти є лідерами завтрашнього суспільства. Саме це дає нам змогу служити сучасним студентам в Україні з пристрастю, оскільки ми вважаємо, що це наш особистий та організаційний внесок у зміну України на краще. 

CCX Україна - не єдина місіонерська організація в Україні, яка охоплює студентів, однак вона є унікальною з кількох причин.

По-перше, CCX є єдиною християнською місією, яка проводить великі євангелізаційні проекти прямо на території кампусів України!

По-друге, CCX є єдиною християнською місією в Україні, яка працює зі студентами-нехристиянами через християнських студентів і професорів, спонукаючи останніх до активного поширення Доброї Новини.

І по-третє, ми закохані в Боже Слово! Євангелізаційне вивчення Біблії завжди було ключовою частиною служіння груп CCX в університеті і кожен рік ми намагаємося зробити їх більш творчими і привабливими для студентів-нехристиян.

ССХ запрошує вас стати частиною цього захоплюючого служіння і допомогти змінити ситуацію в Україні, зробивши свій внесок.

Приєднуйтесь!

Опис проектів та шляхи допомоги дивіться нижче.

 

КОНФЕРЕНЦІЯ СІЛЬ (учнівство, лідерство)

Конференція СІЛЬ проходить щороку та має на меті надихнути та спорядити віруючих студентів жити цілісним християнським життям в контексті сучасного університету, впливаючи на своє оточення для слави Божої. Протягом 5 днів студенти з усієї України проводять час разом досліджуючи Святе Письмо, спілкуючись, прославляючи Господа та навчаючись через семінари та тренінги. Кульмінацією конференції є «осолення» студентів, під час якого вони дають посвяту на служіння в ССХ протягом року. 

Команда працівників ССХ вже почала підготовку до конференції СІЛЬ 2020. Бюджет такого заходу складає біля 9000 у.о. та включає проживання з харчуванням для 110 людей, оренду залів, логістику, спікерів, тощо. Частину витрат покривають самі студенти своїми внесками, частину ми просимо у наших партнерів та друзів на Заході. Решту нам необхідно зібрати в Україні. Це 1500 у.о. або 40 000 грн. Якщо Ви хочете повпливати на покоління майбутніх лідерів України, Ви можете підтримати нашу конференцію цільовими пожертвами.

НЕОБХІДНО ЗІБРАТИ: 40 000 грн.


БІБЛІЯ І ЖИТТЯ (учнівство, євангелизм)

Курс «Біблія і життя» представляє з себе комплекс заходів та матеріалів, які допомагають працівникам ССХ виховувати студентів-лідерів. Цей курс  складається з трьорівневого послідовного вивчення, яке відбувається протягом трьох вікендів за один рік (як правило осінь, зима та весна). Перший рівень навчає учнівству: що означає слідувати за Ісусом та говорити іншим про Нього. Другий рівень вчить особистому індуктивному вивченню Біблії: як наповнити себе Словом та допомогти іншим навчитися досліджувати Біблію. Третій рівень навчає як виховувати учнів: як допомогти зростати іншим. 

Щороку десятки студентів ССХ проходять три рівня БіЖ по всім регіонам ССХ. Один уікенд з виїздом 20 студентів за місто коштує приблизно 25 000 грн. Частину витрат покривають самі студенти, частину жертвують наші партнери закордоном. Решту ми знаходимо в Україні. 

Якщо Ви хочете допомогти новому поколінню студентів-лідерів пройти курс «Біблія і життя» в 2019 році, Ви можете пожертвувати в цей фонд кошти.

ТРЕБА ЗІБРАТИ:  $500 на одну в регіоні


ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНЕ ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ (євангелизм)

Євангелізаційне вивчення Біблії завжди було і буде важливою цінністю ССХ Україна. Щотижня студенти-християни з 30 вишів в Києві, Харкові, Одесі та Львові збираються разом із своїми невіруючими друзями для вивченні Біблії. Це біля 300 студентів щотижня, біля 300 можливостей почути Євангеліє та зробити рішення, яке змінитm життя назавжди. Одне група по вивченню Біблії коштує близько 200 грн (кава, чай, печиво, канапки, роздруківки).


ПРОЕКТ ЗІ СХОДУ НА ЗАХІД (просвітництво, кульутра, євангелизм)

Це євангелізаційно-просвітницький та соціально-культурний проект, який ми запустили в 2014 році одразу після завершення Революції Гідності. Ідея проекту полягає в практичному об’єднані України через знайомство студентів Східної та Західної України одним з одним та з культурою протилежних частин країни. Фактично протягом першої стадії проекту ми збираємо віруючих та невіруючих студентів з Харкова та веземо їх до Львова на травневі свята. Протягом тижня вони знайомляться з культурою, традиціями та життям міста, відвідують кафедральні собори та ведуть бесіди зі священниками, розкривають для себе християнське підґрунтя міста. Щоранку студенти мають вивчення Біблії та бесіди на духовні теми. Протягом другої частини проекту ми робимо все навпаки – збираємо студентів зі Львова та веземо їх до Харкова.

Привезти групу із 35-40 студентів до Львова цими травневими святами нам коштуватиме близько 40 000 грн. Частину бюджету покриють внески студентів, але нам все одно треба буде зібрати близько 30 000 грн задля реалізації цієї ініціативи.

ТРЕБА ЗІБРАТИ: 30 000 грн.


ТИЖДЕНЬ МІСІЇ (євангелизм, апологетика)

Тиждень місії – це великий апологетично-євангелізаційний проект. Протягом одного тижня студенти та працівники ССХ проводять цілий ряд заходів в різних кемпусах міста: ранкові флемшоби, обідні дискусії, дебати та відкриті лекції, креативні вечірні програми та багато інших заходів стають основною атракцією для студентів. Його проекту – привернути увагу студентів до важких питань про життя та Бога, а також відкрити їм Євангеліє.

За чотири роки існування проект став візитною карткою ССХ та допоміг багатьом студентам прийняти рішення слідувати за Ісусом. Щороку близько 3000 студентів приймають участь в програмах Тижня місії. Запрошуємо Вас ближче познайомитися з проектом переглянувши наш промо-ролик  за цим посиланням.

Тиждень місії – самий дорогий євангелізаційний проект в ССХ. Він потребує дуже якісного подходу на всіх рівнях – від маркетингу та реклами до провідних спікерів та музикантів. Один Тиждень місії у Києві чи Харкові коштує нам майже 70 000 грн. Значну частину цих коштів ми шукаємо у партнерів на Заході, але завжди маємо знайти як мінімум 20% вартості в Україні. Допоможіть нам знайти ці кошти для одного такого проекту та надати можливість 3000 студентам почути Євангеліє цього року.

ТРЕБА ЗІБРАТИ: $2 500 на одну в регіоні

 

Ми звершуємо всю діяльність завдяки підтримці та пожертвам небайдужих людей. Ми будемо дуже Вам вдячні, якщо Ви також зможете підтримати наші проекти.