Неймовірно солона конференція "Сіль"

Січень ознаменувався для нас двома дивовижними проектами, одним з яких була навчальна конференція для студентів-християн «Сіль».

Цього року конференція зібрала трохи більше сорока студентів та працівників з усіх чотирьох регіонів CCX Україна.

Протягом п’яти днів студенти зростали в розумінні Божого характеру, зокрема, аспекту лідерства, який їм варто застосовувати в своїх місцевих осередках.

Річард Лемб – запрошений спікер, партнер ССХ та автор посібника «Образи лідерства» – оснастив студентів теоретичними і практичними знаннями про три основні образи лідерства: лідер-пастух, лідер-слуга та лідер-пацієнт.

Остання тема (лідер-пацієнт) вразила студентів найбільше. Основний принцип цього образу лідерства полягає в тому, що, перш ніж комусь допомагати, лікувати і вести за собою, нам самим важливо звернутися до Бога і попросити зцілення для себе. Лише після цього, ми можемо вести інших до зцілення і вказувати на справжнього Лікаря й Лідера, який дарує нам свободу. 

Студентка Аня з Харкова написала наступне:

«Дивовижна конференція, яка змусила мене переосмислити концепцію лідерства! Вона допомогла мені побачити мої помилки в керівництві групою в моєму університеті. Бог є найкращим лідером, і на конференції я побачила, що можу навчитися від Нього справжньому лідерству».

Ще один відгук від Олексія, студента львівського університету, підтверджує попередню думку:

«Це була вже моя третя конференція «Сіль», тому мені є з чим порівняти. Я неймовірно здивований, що попри мою участь у програмі, я не відчував великої втоми. На кількох попередніх конференціях я був виснажений, але цього разу я надихнувся, отримав підбадьорення та корисні знання. Цього разу студенти були залучені більше, ніж зазвичай, тема була надзвичайно корисною, і розглядали по одному образу лідерства в день. Мені також сподобалися завдання в місті, і те, що ми мали достатньо часу просто погуляти вузькими брукованими вулицями Львова. Загалом, оцінюю конференцію на 10 з 10!»

Прес-центр ССХ Україна