9-10 жовтня 2020 року у Львові відбулася конференція «Біблія і Життя: перший рівень», яку відвідало 8 студентів. Для трьох з них це була вже друга така конференція, тож вони, як досвідчені ССХовці, брали більш активну участь в конференції: проводили вивчення Писання в малих групах, відповідали за організацію програми «Вечір в сім'ї ССХ» разом з іншими учасниками студради.
Багато студентів ділилися, що найбільше на них вплинув семінар на тему «Панування Христа», який проводив Анатолій Сапсай. Студенти розмірковували над тим, що насправді означає віддати панування над своїм життям Христу, а також приймали рішення стосовно слідування за Ісусом: які гріхи їм необхідно залишити, і що почати робити натомість. Також студентам запам'ятався і був дуже корисним семінар про час наодинці з Богом, де вони отримали практичні поради щодо того, як можна урізноманітнити своє спілкування з Богом в молитві та читанні Слова. Хтось із студентів прийняв рішення більш посвячено молитися у певні дні тижня за різні сфери свого життя. Інші студенти, окрім використання звичного індуктивного методу вивчення Біблії, почали перечитувати певний текст Писання впродовж одного тижня, щоб краще та глибше роздумувати над ним.
Цьогорічну конференцію вперше відвідали двоє дівчат з Львівської національної академії мистецтв. Конференція настільки вплинула на студенток, що дівчата почали проводити зі своїми друзями євангелізаційне вивчення Біблії у гуртожитку одразу після завершення проекту, тобто у жовтні.
Ми молимося, щоб Господь продовжував змінювати серця студентів і впливати через них на їхніх друзів!
Водночас зі Львовом, команда ССХ Києва також проводила свою конференцію «БіЖ: перший рівень». Оскільки майже всі університети Києва з початку семестру закриті на карантин, на оффлайн захід в офісі ССХ зібралося п’ятеро студентів, а ті, хто не змогли бути фізично присутні, доєдналися до конференції онлайн.
В перерві між цікавими семінарами була можливість для загального обговорення, коли учасники ділилися історіями євангелізму і розмірковували над складними питаннями. Оскільки майже всі присутні студентки навчаються в університеті імені Драгоманова, конференція не лише дала їм чудову можливість познайомитися, а й аналізувати та обговорювати кожен семінар через призму того, як почати осередок ССХ в своєму університеті, і як ділитися вірою з одногрупниками. Вони вже розпочали онлайн групи по вивченню Біблії. Наша команда довгий час молилися, щоб знайти нових студентів і залучити їх до служіння ССХ. Під час пандемії ми зрозуміли, що дуже обмежені в можливостях пошуку нових студентів, але у Бога був Свій план. Студенти дізнавалися про ССХ від різних церков. До нас приєдналося декілька студентів з Драгоманова і НАУ. Цього місяця ми вже провели перші онлайн зустрічі, вивчення Біблії.
Моліться, будь ласка, за розвиток осередків, долучення нових студентів і ентузіазм в благовісті попри пандемію.
Під час БіЖу в Харкові команда працівників та студентів ССХ розмірковували над тим, як отримувати радість від слідування за Ісусом. Вони вчилися разом, роздумували над такими темами як благодать, панування Христа, час наодинці з Богом, благовістя через дружбу євангелізаційне вивчення Біблії.
Корисний час провели всі без винятку, бо Господь працював з серцями, підбадьорюючи та картаючи. Багато студентів прийняло рішення регулярно проводити час з Богом та благовістити своїм друзям. Великою радістю для нас стала участь у конференції шести іноземних студентів. Ми разом переживали Божу присутність, прославляючи у єдності нашого Господа.
Одеська команда ССХ розпочала свою конференцію «Біблія і Життя» у вечір п’ятниці. Роман Калашніков, лідер молодіжного служіння регіональної асоціації християн-баптистів, провів семінар на тему «Милість». Він розглянув 15 розділ Євангелія від Луки, використовуючи картину Рембрандта «Повернення блудного сина».
Одеські студенти дуже глибоко занурилися в тему, а от онлайн учасники конференції з інших міст, на жаль, не змогли повноцінно прослухати семінар через технічні проблеми. Проте, регіональні працівники, які зібрали своїх студентів по місцевим локаціям, не розгубилися і організували вивчення уривку з Євангелія від Луки у малих групах.