Англійський табір на «ура»!

Ще один неймовірний проект ССХ розпочався одразу на наступний день після конференції «Сіль». Англомовний табір проходив на тому ж самому місці, що й конференція – під Львовом, у гостинній римо-католицькій семінарії.

Зазвичай наші зимові табори трохи менші за кількістю студентів, проте, й цього року всі студенти, яким пощастило поїхати до табору, залишилися надзвичайно задоволеними.

П’ять днів поспіль усі учасники разом з командою організаторів вивчали уривки Писання з великим твердженням Ісуса "Я є ..." Це й була основна тема табору, яка також знайшла своє відображення в назві проекту. Студенти розкривали таємниці притч Ісуса, дізнаючись суть Його вчення. Основною метою було, звісно, допомогти їм удосконалити свою англійську, одночасно надаючи їм духовну їжу. Більшість студентів були невіруючими, тому майже ніхто з них раніше не чув, не читав і, відповідно, не розумів уривків з Писання. Саме тому у кожній малій групі був досвідчений християнин, який допомагав студентам розуміти уривки та знаходити відповіді на запитання.

Крім того, студенти користувалися англійською мовою протягом всіх п’яти днів скрізь, куди б вони не йшли, та що б не робили, включаючи спорт, челенджі, вільний час, семінари, настільні та інші ігри, вечірні заходи. Багато з них будували зв’язки і подружилися один з одним.

«Я задоволений досвідом і темою. Табір допоміг мені зрозуміти більше про Ісуса і про те, хто я є», – поділився один із студентів. «Мені сподобався метод вивчення Біблії, особливо запам’яталася тема про світло і темряву», – згадує ще один учасник.

Англійське служіння CCX використовує англійську мову, як інструмент для того, щоб охопити всіх невіруючих студентів в Україні. Ми віримо, що цей табір допоміг деяким студентам ще на крок наблизитися до віри, змінити свою думку і покращити англійську.

Прес-центр ССХ Україна