"Відкрий"

«Відкрий. Вияви сам»

174 сторінки друкованого тексту та сайт з 14 короткими відео. Люди, котрі подарували тобі Євангеліє. Ми запрошуємо тебе стати частиною спільноти «Відкрий. Вияви сам».

Ця спільнота об’єднає віртуально та реально тих, для кого важливі чесність, правда, стосунки з Богом. Ми запрошуємо тебе стати частиною неформальної спільноти людей, для яких Євангеліє – це першоджерело, це текст, який можна читати самому та з друзями, досліджувати, використовувати для прийняття рішень. Ми також запрошуємо тебе долучитись до процесу формування сприйняття особистості Ісуса Христа, до процесу, який може завершитись прийняттям важливого рішення – особисто стати послідовником Ісуса. 

В тесті Євангелії є посилання та QR-коди, які розташовані в місцях тексту, що найчастіше викликають запитання. За цими посиланнями ти потрапиш на сайт otkroy.org та зустрінешся з ведучими відео сюжетів, які поділяться з тобою фактами та ідеями стосовно твоїх запитань. Але це не остаточна істина, яку ти маєш прийняти беззаперечно  – вирішуєш ти сам. Відкривай. Дивись сам. Виходь на зв’язок з нами через контакти на сайті та тих людей, котрі подарували тобі Євангеліє.                                                                                                       

Бачення проекту – дізнатися про особистість Ісуса Христа з перших рук, читаючи та досліджуючи історії з Його життя.

Мета – познайомити твоїх друзів з Ісусом.

Відкрий. Вияви сам – це Євангелія від Луки у формати, зручному для студентів та молодих людей: у вигляді блокноту, з посиланнями та QR-кодами, які розташовані в місцях тексту, що найчастіше викликають запитання. За цими посиланнями ти потрапиш на сайт otkroy.org та зустрінешся з ведучими відео сюжетів, які поділяться з тобою фактами та ідеями стосовно твоїх запитання.

Як використовувати «Відкрий. Вияви сам»:

-Можна роздати Євангеліє 5 людям, яки знаходяться у процесі духовного пошуку. Молиться за цих людей. Пропонуй їм разом почитати Євангеліє від Луки.

-Можна вивчати Євангеліє з 1-2 друзями.

На початок запропонуй тим, хто зацікавляться, присвятити себе на 6 занять.

Заняття побудовано таким чином, щоб охопити загальну картину, хто такий Ісус, та визначити своє відношення до Нього. 

Проект «Відкрий. Вияви сам» (Uncover) вже багато років успішно працює у Великобританії. Студенти отримали більш, ніж 140 000 примірників.

В Україні цей проект ініційовано ГО «Співдружність студентів-християн Україна».

Якщо у вас виникнуть питання з приводу цього проекту,
будь ласка, зв'яжіться з нами:

тел.: (098) 048-54-52, (044) 562-82-56.

email: office@ccx.org.ua 

Про проект: