Проєкт “Досягнення прощення”

Запрошуємо вас взяти участь у глобальному науково-дослідницькому проекті "Досягнення прощення", який  проводить Навчально-Дослідницький Центр "Реаліс", Міський університет Гонконгу, а також приймають участь дослідники з Гарвардського та Стенфордського університетів. 

Мета ініціативи – надати людям, які постраждали від насильства та жорстокості, інструменти для відновлення психологічної та емоційної рівноваги та вивчити можливість прощення кривдників за методом Еверета Вортінгтона (див. довідку нижче).

Для бажаючих взяти участь у наступній частині даного дослідження відкрита реєстрація на сайті realis.forgive.org.ua з 1 по 10 грудня.

Від вас очікується:

  • Готовність виконувати два дослідних завдання протягом 33 днів: 1) Заповнити 3 рази анкету з 15-денним інтервалом. Робота з кожною анкетою займає близько 40 хвилин; 2) Опрацювання робочого зошита «Досягнення прощення» (2-3 години).
  • В цілому, участь в дослідженні займе приблизно 4-5 годин вашого часу.

Що ви отримаєте?

  • Більш глибоке розуміння прощення (користь для здоров’я та психіки, практичні кроки);
  • Безкоштовний електронний робочий зошит про прощення;
  • Матеріальна винагорода 600 грн.

Про проєкт коротко:

  1. Концепцію «П’ять кроків для досягнення прощення» розробив д-р Еверет Вортінгтон (Everett Worthington), клінічний психолог зі світовим ім’ям і автор понад 30 книжок на тему «Прощення». Його метод застосовується у всьому світі у реабілітаційних центрах, сімейному та батьківському консультуванні і т.д.Загальна кількість учасників у світі – близько 17 000 осіб.
  2. Проєкт паралельно відбувається у Колумбії, Гонконгу, Індонезії та Південній Африці, де метод Вортінгтона вивчається у застосуванні до місцевих конфліктів. Загальна кількість учасників у світі – близько 17 000 осіб.
  3. «Реаліс» працює в Україні з 1999 року. Спеціалізація організації — інтеграція християнського богослів’я і наукових досліджень, зокрема, в культурології, психології і соціальній етиці.