Одеса б'є рекорди

В південному регіоні нашої країни ССХ також продовжує сіяти Добру новину. Команда Кирила Пладо дуже вмотивована та налаштована на гарний результат.

Команди Одеси та Миколаєва вже досить довго працюють над розвитком осередків в цих двох містах. Цього навчального року вони зібрали команду волонтерів у 20 людей з обох міст. Працівники вважають ключовими розвиток співпраці з волонтерами та церквами задля досягнення більшої кількості студентів. Саме тому деякі їх результати вже можна бачити зараз. Вони організували два тижні першокурсника в Миколаєві та Одесі та разом зібрали близько 80 контактів для подальшої комунікації та налагодження стосунків, що в майбутньому збільшить число активно залучених студентів.

Була проведена робота по відновленню осередку в медицинському університеті. Історія цього осередку проходить крізь роки і команда неймовірно пишається тим, що змогла відновити традицію вивчення біблії та активної євангелізації серед студентів-медиків. Також Одеським та Миколаївським сіячам вдалось запустити студентський клуб "Впливай", де студенти різних університетів можуть отримати духовну підтримку, знайти відповіді на питання, духовно та інтелектуально розвиватися та знайти друзів-християн. Цей клуб вже набрав деякої популярності і на першу зустріч цього року прийшло 20 людей. Всі залишилися задоволеними та виявили бажання відвідувати його регулярно. 

Наступного місяця планується відкриття такого ж клубу в Миколаєві.

Прес-центр ССХ Україна