2 жовтня 2015 року ССХ провела «Вечірку партнерів» в м.Києві, куди прийшли усі бажаючи більше дізнатися про організацію. В програмі прийняли участь студенти київських осередків ССХ, які ділилися своїми свідченнями про те, як їхнє життя змінилось завдяки служінню ССХ, члени Ради директорів та працівники. Дмитро Колода, голова Ради директорів ССХ, звернувся зі словами подяки до всіх присутніх, а також поділився, чому він та інші члени Ради вкладає стільки часу та сил на волонтерських засадах в служіння ССХ. У перервах усі присутні могли поїсти піци, подивитись відеоролики ССХ, познайомитись один з одним, а також придбати картини, які на цей вечір привезли студенти осередку ССХ з художньої академії.
В кінці програми Євген Шаталов показав фінансовий звіт організації, а виконавчий директор ССХ Юлія Ніколайчук поділилась успіхами організації за минулі чотири роки, зробивши акцент на таких проектах, як «Місяць віри і науки», «Тиждень місії», євангелізаційний проект «Відкрий» та місіонерські поїздки до інших країн колишнього СР. Говорячи про сьогодення, Юлія сказала, що в організації працює 23 людини, а осередки ССХ є в 28 вишах у 10 містах України. Ними керують біля 60 студентів-лідерів, які разом із студентами-християнами досягають приблизно 1500 студентів на рік. Також Юлія поділилась ключовими планами ССХ на майбутнє – перезапуск руху «Випускників ССХ», друк україномовного проекту «Відкрий: Вияви сам», розширення команди ССХ та нові осередки, партнерства з новими організаціями та церквами, більш активне залучення до університетської спільноти.
Загалом для нас було дуже цінно бачити існуючих партнерів ССХ та зовсім нових людей, які прийшли більше дізнатися про організацію. Ми дуже дякуємо всім, хто зміг прийти, а також запрошуємо всіх на подібний захід в наступному році! Також у наших найближчих планах проведення подібних вечорів і в інших регіонах України.





