Завершення "Солі-2018": відпускаємо студентів в усвідомлене плавання

Останній день конференції «Сіль».

Ми закінчили вивчати книгу Еклезіаст з Василем Агарковим. Дві останні теми – багатство і справжнє життя – викликали чимало дискусій і багато запитань. Автор біблійної книги підводить нас до думки, що без Бога все марнота. Проте багато речей були їм створені для нашої насолоди. Треба лише правильно до них відноситися і використовувати.

Павєл Лєвушкан на закінчення свого циклу семінарів запропонував декілька споглядальних практик, які були та є в Церкві Христовій і які можуть стати у нагоді життю християн в сучасному світі, перевантаженому інформацією і стресом.

Після обіду студенти пройшли майстер-клас по Lectio Divina - методу роздумів над Святим Письмом.

Бути критично мислячими християнами нас вчив Сергій Терентьєв. Студенти практикувались відрізняти факти від суджень, ставити правильні питання та помічати приховані маніпуляції. Що також надзвичайно важливо в епоху постправди.

Цього року відвідувачі «Солі» проводили чимало часу в спілкуванні в малих групах та обговорювали Біблію, семінари и те, як Бог на них впливав протягом інших елементів програми. Іноді дискусії ставали гарячами, проте ми й прагнули створити майданчик, де студенти зможуть сміливо висловлюватися та аналізувати.

Наприкінці програми конференції всі студенти приймали рішення щодо свого майбутнього в ССХ, часу, який вони можуть присвячувати щотижня, залучення до проектів та зміни свого життя під впливом інформації, яку вони отримали під час «СОЛІ».

Цьогорічна конференція «Усвідомлене християнство в епоху постправди» закінчилася!

55 студентів, команда організаторів і гості конференції отримали інформація, яка здатна трансформувати життя. І ми просимо вас молитись за те, щоби Святий Дух продовжував направляти студентів протягом цього семестру.

Нагадаю, що метою цьогорічної конференції «СІЛЬ» полягає в тому, щоб навчити студентів бути свідомим християнами в сучасному світі. І останні два дні конференції були в цьому ключовими.

Автор: Олександр Жакун.