СІЛЬ-2018: практикуємо УСВІДОМЛЕНЕ християнство

"Шуміли народи, хиталися царства, а Він голос подав Свій і земля розпливлася". «Вгамуйтесь та знайте, що Бог Я, піднесусь між народами, піднесусь на землі!» (Пс.46:7,11)

Сьогоднішній студент-християнин повинен не лише гарно вчитися, але й додатково вивчати іноземні мови, підпрацьовати по вечорах, гарно виглядати, займатися спортом, вести сторінки принаймні у двох соціальних мережах, будувати добрі відносини у родині, з друзями та з особами протилежної статі ;-)

Це вже не кажучи про служіння в церкві та (обов’язково!) в ССХ!

При цьому треба зберігати глибокі особисті відносини з Богом та являти Його в усіх цих сферах життя. Саме тому цього року тема СОЛІ - «Усвідомлене християнство в епоху пост-правди».

Адже «ССХ Україна» прагне навчити студентів не просто зберегти віру у вирі подій власного життя, але й бути в ньому «світлом та сіллю».

На цей поклик відізвалися 55 студентів з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Луцька, Запоріжжя, Переяслав-Хмельницького та навіть Бєльців (Молдова). 30 січня, у перший день конференції, на них чекав щедрий вечір. Точніше два цікавих вечора.

На початок «Солі» ми приготували вечір історій. Розпочав його почесний гість конференції СІЛЬ Боб Гремен. Він розповів про свої студентські роки, перший місіонерський досвід та початок роботи в InterVarsity (американському ССХ), якому він віддав майже 40 років!

Також своїми цікавими історіями життя і служіння поділилися семеро студентів. Це був дуже теплий та затишний вечір, на якому було місце як сміху, так і сльозам. Завдяки історіям ми могли побачити, як Господь діє в житті кожного студента, зцілюючи рани та закликаючи до великої місії – зробити ім’я Ісуса відомим в університеті.

Вечір історій готував нас до кульмінаційного моменту першого дня – вечора молитви та поклоніння. Це був час, коли студенти молилися, досліджували своє серце та поклонялися Господу.

Перший день – гарний початок конференції СІЛЬ 2018. Він приготував її учасників до головного блюда: вивчення Біблії та тематичних семінарів впродовж наступних трьох днів.

Автор: Олександр Жакун.

P.S. Для довідки: "СІЛЬ" — одна з центральних для "ССХ Україна" конференцій, мета яких - зібрати на кілька днів студентів ССХ з усіх регіонів та цілеспрямовано навчити їх Біблії та прикладних питань. У 2016-му "СІЛЬ" присвятили глибокому вивченню Біблії та активному відпочинку, у 2017-му — християнському погляду на політику та екологію