Юля Ніколайчук, виконавчий директор ССХ України

З 2007 року працює в ССХ, де пройшла шлях від студента-лідера до студентського працівника в Криму, потім регіонального координатора в Києві, тепер виконавчий директор ССХ України.

Юлія закінчила магістратуру по спеціальності «фізика і математика» в Житомирському педагогічному університеті ім. Франка, а також програму з управління неприбутковими організаціями в Українському католицькому університеті.

«Я з ССХ, тому що це сім’я, яка прийме та обігріє кожного, це  місце для росту, лідерства та місіонерського служіння.  ССХ створює умови для пошуку істини кожному мислячому студенту. Ми несемо інтелектуальне Євангеліє в стіни університету. Особливо цінно, що наші методи служіння ідуть в ногу з часом, а саме служіння здійснюється руками студентів».


Михайло Мельников, координатор Східного регіону

Михайло Мельников працює у ССХ координатором Східного регіону (м.Харків). 

Отримав ступінь спеціаліста Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ" по спеціальності Інформаційно-вимірювальні системи.

Одружений.

З ССХ я тому, що мені подобається, що християнство може бути інтелектуальним, і я хочу допомагати студентам України побачити його красу.


 

Марина Гнатишина, координатор Центрального регіону

У жовтні 2014 почала працювати в ССХ і передавати бачення студентам-християнам, а зараз вона - координатор в Центральному регіоні.

Навчалася у Київському національному лінгвістичному університеті на перекладача англійської і немецької.

Я люблю роботу в ССХ, тому що маю діло з вічним.

Що може бути кращим ніж допомогати студентам-християнам бути світом і сіллю у своїх університетах, а потім бачити як їх друзі приходять до Бога?


 

Олександр Жакун, Менеджер проектів

Закінчив Сімферопольський автотранспортний технікум та дияконське навчання в Українській лютеранській богословський семінарії Святої Софії.

Одружений, є син.

Я працюю саме в ССХ, бо це одна з небагатьох християнських организацій в Україні, яка працює на майбутнє нашого суспільства, допомогаючи студентам зростати не лише духовно. Я маю можливість ділитися зі студентами тим, що Господь дав мені, задля того, щоб вони стали активними членами суспільства.


 

Ірена Гусєва, HR-менеджер

Зараз Ірена  Гусєва координатор навчальних програм ССХ України, а також HR-менеджер.

Ірена  закінчила Педагогічний інститут по спеціальності  викладач англійської й німецької мови; навчалася в Міжнародному християнському центрі в Австрії – має акредитовані курси з теології, психології та мистецтва. Пройшла сертифіковану  програму «Управління неприбутковими організаціями» при Українському Католицькому Університеті.

Одружена, двоє синів.


Сергій Лебедєв, директор з розвитку

Сергій навчався у Польщі, де отримав ступінь магістра з англійської філології. У вересні 2017 року почав працювати в ССХ як студентський працівник Центрального регіону, а зараз він – менеджер з розвитку. 

"Моє покликання - це служіння. Я вирішив долучитися саме до служіння ССХ, бо воно поєднує в собі 5 основних орієнтирів, за якими я й обрав місце роботи. 1) Це те, що я люблю робити, 2) те, що я вмію, 3) те, за що платять, 4) те, що корисне для суспільства, 5) те, що відповідає Божій волі та Його плану на моє життя. Насправді не так важливе місце, як те,  ЩО саме я роблю. Я повернувся в Україну задля того, щоб вплинути хоча б на одну душу і в цьому ми дуже схожі з ССХ".


Поліна Бірюкова, директор англомовного відділу          

Поліна закінчила Київський Політехнічний інститут (Англійська філологія).

"ССХ допоміг мені побачити свій потенціал лідера та розвинути свої навички як благовісника, і саме це я намагаюсь передати студентам, з якими працюю. Це можливість побачити в собі потенціал, дарований Богом, навчитися відповідальності за свій університет та сміливо ділитись Доброю новиною з друзями".

 


Кирило Пладо, Координатор Південного регіону          

Закінчив Українську євангельську теологічну семінарію.

Одружений, виховує сина.

"На сьогодні я є працівником ССХ,  який мріє про те, щоб Божа рука продовжувала вести мене і на цьому місці. Моя задача – створення в Одесі команди зі студентів, яка в подальшому буде служити в місцевих університетах. Я вважаю, що основа будь якого успіху – це не одна людина, а команда. Мрію про молодих лідерів, які будуть компетентними в тих істинах, в котрих вони переконані". 

 

Євген Кульчицький, Координатор Західного регіону          

Навчався в музичному коледжі Львівського державного музичного училища ім. С.П. Людкевича, у 2016 році закінчив навчання в Ірпінській біблійній семінарії на пасторському факультеті.

Одружений.

"Моїм великим і щирим бажанням є допомогти студентам зрозуміти Божий поклик у їхньому житті і жити так, як задумав Бог. ССХ для мене – це команда однодумців. Я приєднався до «ССХ Україна», бо тут зустрів людей, які по-справжньому люблять студентів, формують із них лідерів, навчають роботі в команді і служінню іншим студентам".