Юля Ніколайчук, виконавчий директор ССХ України

З 2007 року працює в ССХ, де пройшла шлях від студента-лідера до студентського працівника в Криму, потім регіонального координатора в Києві, тепер виконавчий директор ССХ України.

Юлія закінчила магістратуру по спеціальності «фізика і математика» в Житомирському педагогічному університеті ім. Франка, а також програму з управління неприбутковими організаціями в Українському католицькому університеті.

«Я з ССХ, тому що це сім’я, яка прийме та обігріє кожного, це  місце для росту, лідерства та місіонерського служіння.  ССХ створює умови для пошуку істини кожному мислячому студенту. Ми несемо інтелектуальне Євангеліє в стіни університету. Особливо цінно, що наші методи служіння ідуть в ногу з часом, а саме служіння здійснюється руками студентів».


Михайло Мельников, координатор Східного регіону

Михайло Мельников працює у ССХ координатором Східного регіону (м.Харків). 

Отримав ступінь спеціаліста Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ" по спеціальності Інформаційно-вимірювальні системи.

Одружений.

З ССХ я тому, що мені подобається, що християнство може бути інтелектуальним, і я хочу допомагати студентам України побачити його красу.


 

Марина Гнатишина, координатор Центрального регіону

У жовтні 2014 почала працювати в ССХ і передавати бачення студентам-християнам, а зараз вона - координатор в Центральному регіоні.

Навчалася у Київському національному лінгвістичному університеті на перекладача англійської і немецької.

Я люблю роботу в ССХ, тому що маю діло з вічним.

Що може бути кращим ніж допомогати студентам-християнам бути світом і сіллю у своїх університетах, а потім бачити як їх друзі приходять до Бога?


 

Олександр Жакун, координатор Південного регіону

Закінчив Сімферопольський автотранспортний технікум та дияконське навчання в Українській лютеранській богословський семінарії Святої Софії.

Одружений, є син.

Я працюю саме в ССХ, бо це одна з небагатьох християнських организацій в Україні, яка працює на майбутнє нашого суспільства, допомогаючи студентам зростати не лише духовно. Я маю можливість ділитися зі студентами тим, що Господь дав мені, задля того, щоб вони стали активними членами суспільства.


 

Ірена Гусєва, координатор Західного регіону

Зараз Ірена  Гусєва координатор навчальних програм ССХ України, а також працює зі студентами у Львові.

Ірена  закінчила Педагогічний інститут по спеціальності  викладач англійської й німецької мови; навчалася в Міжнародному християнському центрі в Австрії – має акредитовані курси з теології, психології та мистецтва. Пройшла сертифіковану  програму «Управління неприбутковими організаціями» при Українському Католицькому Університеті.

Одружена, двоє синів.


Євген Шаталов, директор з розвитку

Євген навчався в Бельгії, де і отримав ступінь Магістра з теології. Почав займатися фандрейзингом для свого вишу ще працюючи викладачем. З часом почав професійно займатися розвитком фондів вже в ССХ.

Одружений, має доньку.

"Мені подобається працювати в ССХ, тому що я реально бачу плоди своєї роботи. Я бачу життя молодих людей, які буквально змінюються на моїх очах під впливом вічного Євангелія. Я також вірю, що ці молоді люди оновлять та змінять нашу країну на краще. Напевно робота в ССХ - це мій вклад в преображення України!"


Поліна Бірюкова, директор англомовного відділу          

Поліна закінчила Київський Політехнічний інститут (Англійська філологія).

«ССХ допоміг мені побачити свій потенціал лідера та розвинути свої навички як благовісника, і саме це я намагаюсь передати студентам, з якими працюю. Це можливість побачити в собі потенціал, дарований Богом, навчитися відповідальності за свій університет та сміливо ділитись Доброю новиною з друзями.»