Дмитро Колода, Голова Ради директорів ССХ

Дмитро КолодаДмитро є активним членом Ради ССХ Україна та допомагає у вирішенні багатьох адміністративних та фінансових питань.

Дмитро закінчив Національний економічний університет та має диплом магістру бухгалтерського обліку та аудиту. Він є професійним фінансистом і очолював фінансові відділи таких компаній як Геламко Україна, П-во Б.Л.Харберт в Україні, Екторнет Україна. Починав свою кар’єру аудитором в українській аудиторській  компанії та KPMG. Зараз працює фінансовим директором міжнародної компанії ЛР Україна.  

Одружений та має двох маленьких дітей.

Любить спорт, подорожі та нерухомість.  Мріє переплисти Босфор.

"Я підтримую ССХ України, так як впевнений, що це служіння є вкрай важливим інструментом для поширення Євангелія серед українського студентства. Я вірю, що ми виховуємо студентів з високими вольовими, етичними принципами, що згодом будуть справжнім світлом в нашій країні".


Людмила Русін

Людмила приєдналася до Ради директорів ССХ в 2017 році. Сьогодні вона генеральний менеджер, член ради директорів компанції "Самміт Моторс Україна" (офіційний дилерський центр "Тойота Сіті Плаза" та "Лексус Сіті Плаза"). "ССХ для мене - це команда людей, які знайшли своє покликання та через щоденну працю трансформують наше суспільство через студентів," - каже Людмила. Вона вважає, що морально-етичні принципи та християнські цінності прийняті студентсвом, можуть змінити наше сьогодення та майбутнє. 

Людмила проживає в Пущі-Водиці, заміжня.  

"Для мене це великий привілей бути частиною Руху, який впроваджує зміни в українському суспільстві".


Денис Афанасьєв

Денис навчався в міжнародному християнському університеті за програмою менеджмент. По закінченню університету пройшов успішне стажування в американській компанії Culmen International, де і працює по нинішній час регіональним представником. За час роботи відвідав більше ніж 40 стран. Про ССХ Денис дізнався від своєї сестри, яка в студентські часи була активісткою руху. В ССХ він вбачає чудову нагоду долучитись до справи поширення Євангелія в Україні.

Одружений та є щасливим батьком сина Тимофія.

Я підтримую ССХ, бо також мрію, аби кожен студент мав можливість пізнати Ісуса Христа для формування християнського фундаменту, як основи для розбудови власної кар'єри та успіху в усіх сферах життя”.


Віра Дюканова

Віра активний волонтер ССХ ще з 2004 року. Була одним із ініціаторів створення програми по роботі з "випускниками ССХ", націленої на підтримку членів Організації у реалізації їхніх вмінь та навичок після закінчення вишів. Всі ці роки Віра була ще й одним із ключових фінансвоих партнерів ССХ в Україні, закоханим всім серцем в Організацію. З 2015 року стала членом Ради директорів.

Навчалася в університеті на бухгалтера-економіста. Працює на Бі-Бі-Сі фінансовим та адміністративним менеджером.

Я у ССХ тому що мені імпонують цінності та особлива дружньо-інтелектуально- невимушена атмосфера в ССХ, і тому що я бачу, що можу через ССХ реалізовувати своє покликання”.


Сергій Комаревич

 

Сергій - Магістр з Міжнародних Відносин.

Його основна діяльність - це голова громадської організації та викладач іноземних мов.

Я підтримую ССХ, тому що саме ця організація стала приємною частиною мого життя в студентські роки, тож хотілося б, щоб такою вона була, ще для сотень і тисяч студентів”.


 

Андрій Гнідець

Приєднався до Ради ССХ в 2013 році. Навчався в Львівському національному університеті ім. Івана Франка, юрист. В цей час працює юристом в українському парламенті. Займається громадською діяльністю. Член правління Асоціації християн-юристів України. З ССХ знайомий з студентських часів, коли займався молодіжним служінням.

"ССХ - це організація, яка без перебільшення готує майбутнє України. Молоді люди з твердою основою християнських цінностей є потужною рушійною силою для позитивних змін в суспільстві. Тому для мене участь в Раді ССХ - це можливість бути учасником цього великого процесу.

Моє ціллю в Раді ССХ є використання свого досвіду і знань для служіння тому, щоб ССХ могла ефективно виконувати свою місію у всіх сферах сучасного українського суспільства”.


Бенджамін Моррісон

Приєднався до Ради директорів ССХ Україна у 2018 році. На цей час є старшим пастором Церкви Голгофи міста Світловодськ та координатором руху City to City в Україні. Одружений, батько двох дітей.

«Я дізнався про ССХ від моєї дружини, яка у студентські роки через це служіння стала християнкою, за що я безмежно вдячний його співробітникам. На мою думку, ССХ є найближчою точкою дотику з життями молодих людей, у тому числі й майбутніх лідерів України, у найважливішому для формування їхнього світогляду віці.

Я вирішив стати членом Ради директорів ССХ, тому що вірю у стратегічну важливість цього служіння для досягнення культури Євангелієм і хочу всіляко підтримувати його — не тільки в якості спікера на різних заходах ССХ, але також і через безпосередню турботу про співробітників самої організації.

Я сподіваюся, що мій багаторічний досвід пастора і служителя стане в нагоді і в Раді директорів ССХ».