Наша місія

Дати можливість кожному студенту України почути Євангеліє та допомогти жити за його принципами.

Наше бачення

Активні спільноти студентів-християн у кожному виші України, які транформують свій університет, впливають на суспільство та оновлюють країну.

Наші цінності

В досягненні свого бачення усі осередки "Співдружності студентів-християн Україна" ("ССХ Україна") разом:

  1. Шукають всяку Божу правду. Ми віримо, що весь світ було створено Богом, а тому наука - це один із інструментів пізнання істини Божої про цей світ та про нас, людей. Ми вважаємо, що християнська віра не тільки не протирічить науці, а що справжня наука неможлива без віри. Тому ми допомагаємо іншим студентами побачити, як наша віра може бути інтегрована в науку, а також у наше буденне життя.

  2. Формують студентів-лідерів. Ми віримо, що навчання в університеті - це не тільки здобуття знань, але й виховання та становлення особистості. Тому ми допомагаємо студентам формувати цілісний християнський характер, лідерські якості, активну громадянську позицію та професіоналізм.

  3. Вивчають Святе Письмо. Ми віримо, що Святе Письмо є основним підгрунтям для побудови відносин із Богом, людьми та навколишнім світом. Тому усі осередки ССХ завжди вивчають Біблію та запрошують до цього інших студентів.

  4. Реалізують місійне покликання Христа. Осередки студентів-християн ведуть активну діяльність на території вишів, розповідаючи про Бога, Євангеліє та християнські цінності іншим студентам, виконуючи місійну заповідь Христа. Окрім власних вишів, ССХ будує відносини також з іншими країнами, поширючи місію на країни колишнього РС.

  5. Практикують самоуправління. Ми віримо в студентське лідерство і в те, що молоді люди мають вчитись бути активними лідерами, які потрібні Україні сьогодні, вже в університеті. Тому усіма осередками ССХ керують самі студенти. Вони також поширюють ідею студентського самоврядування.

  6. Діють в єдності з християнською спільнотою України. Ми віримо, що християнин не може зростати в своїй вірі без церкви.