Марта Нью в Україні: «Студенти – моя відрада»

«Чому я служу саме студентам? Бо вони відкриті: як до доброго, так і до поганого. Діти більш захищені родиною, старша молодь – з головою в роботі та побуті, а студентська інакша. Я люблю з ними працювати, нам є про що поговорити», - розповідає Марта Нью.

Марта – давнішній американський партнер Співдружності студентів-християн України (ССХ). Життєрадісна, розумна, активна та щира, вона, окрім того, ще й є цінним спеціалістом у сфері менеджменту та командної роботи загалом. Як каже сама Марта, вона займається організаційним розвитком, власне, організацій.

 

Цими днями вона вкотре прилетіла Києва, аби з 29 березня по 7 квітня поспілкуватися з студентами та активістами столиці та Львова.

 

У Києві 30 березня о 14.30 Марта Нью матиме лекцію в КНЛУ, 31-го – в КНУ та КПІ о 13-ій та 16:00 відповідно.

 

У Львові гостя 5-го та 6-го квітня о 17:00 завітає до ЛНУВМБ («Ветеринарна академія»), де ділитиметься своїм досвідом та знаннями з приводу якісно написаного резюме, правильного старту кар’єри та загалом розвитку своєї особистості.  

 

Окрім того, Марта консультуватиме працівників ССХ в менеджменті своєї роботи, зокрема, як бути ефективним лідером, працювати з партнерами, створювати ефективні бази.

 

«Мені доводилось мати проект з командою Марти у Львові. Я була вражена її серцем слуги, смиренням.Для мене було величезним задоволенням працювати з нею», - відгукуються партнери ССХ з минулого приїзду Марти до України.