АНОНС: Воркшоп "Як представити Христа в університеті: 9 безболісних кроків" (Одеса, 26 квітня)

Будьмо відверті: попри бажання християн проповідувати у світських навчальних закладах, їм там не дуже раді.
 
Це наслідок не тільки невміння церков "грати в довгу" та вибудовувати міцні стосунки, але й загальне зниження інтересу молодих людей до віри.
 
Приміром, за найсвіжішим дослідженням Barna Group, з-поміж "покоління Z" (народжені між 1999 та 2015, а це першо- та другокурсники) атеїстів вдвічі більше, ніж серед дорослих американців.
 
 
Що "ССХ Україна" робить для уповільнення цієї тенденції? Щонайменше, організовує воркшоп "Як представити Христа в університеті: 9 безболісних кроків" (Одеса, 26 квітня, 18.00 - 21.00).
 
Ми поділимось 25-річним досвідом ССХ, як збирати необхідну інформацію про потрібний ВНЗ, знайомитись з його керівництвом, підписувати документи, що легалізують діяльність віруючих (студентів) в світському вузі, створювати реальні плани діяльності та запускати християнські студентські осередки.
 
І робитимуть це не теоретики, а практики та старші працівники "ССХ Україна": Марина Гнатишина (координаторка Центрального регіону), Юлія Ніколайчук (виконавчий директор "ССХ Україна") та практики з Одеси. Модератор - Олексій Гордєєв (автор книги "Церковь на Майдане").
 
Ми щиро запрошуємо відвідати воркшоп пасторів, дияконів, керівників молодіжних служінь, лідерів думок, активних мирян та всіх інших християн, які турбуються про активну місію серед інтелектуалів завтрашнього дня.
 
Вартість участі у воркшопі: 100 грн (в день заходу - 200 грн) на картку 4149 4978 5003 2014.