Запрошуємо на воркшоп "Від жебрацтва до партнерства. Секрети сталого фандрейзингу для faith-based організацій"

28 серпня у Києві "ССХ Україна" проведе воркшоп “Від жебрацтва до партнерства. Секрети сталого фандрейзингу для faith-based організацій”.

Головні спікери воркшопу — Євген Шаталов, який займав посаду директора з розвитку ГО “ССХ Україна” 7 років, магістр богослов’я (Левенський університет, Бельгія), та Юлія Ніколайчук, виконавчий директор “ССХ Україна”.  

Під час заходу будуть підняті теоретичні та практичні питання стосовно фандрейзингу, зокрема:

— фандрейзинг як френдрейзинг;

— планування та проведення кампанії зі збору коштів, основні помилки;

— відмінності в українському та західному підходах до фандрейзингу,

— інструменти пошуку підтримки для церковних проектів або проектів faith-based неприбуткових організацій.

Відвідати воркшоп запрошуються керівники та менеджери релігійних (faith-based) та нерелігійних неприбуткових організацій; священнослужителі, які керують некомерційними проектами; студенти-християни, випускники ВНЗ й усі, кому цікава тематика залучення донорських коштів для діяльності локальних НУО.

(Євген Шаталов, спікер воркшопу)

Місце проведення: м. Київ, конференц-центр на вул. Малевича, 86-О (5 хв. від м. Либідська).

Час: з 19.00 до 21.00.

Вартість участі у івенті: 250 грн за умов попередньої реєстрації та 300 грн в день події (оплата на місці). Коротка реєстраційна форма знаходиться за цим лінком.

Додаткова інформація доступна на сторінці івенту у Facebook.

Контактна особа: Олексій Гордєєв, 096 951 91 28, gordyeyev.oleksiy@gmail.com

    Довідково

Фандрейзинг — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

“ССХ Україна” — українська неприбуткова міжконфесійна організація. Основна мета діяльності — пропозиція українському студентству ключових положень Євангелії та християнського світогляду, а також допомога студентам-християнам у інтеграції своїх релігійних переконань у академічному світі та використанні біблійних принципів у повсякденному житті.