Фото із життя ССХ

MCCX IFES

"Співдружність студентів-християн" України - частина "Міжнародної співдружності студентів-християн" (IFES). Більше про те, що таке IFES, можна дізнатися в розділі "Партнери".

Проект ХТО ТИ

Проект "ХТО ТИ" - це євангелізаційний проект по розповсюдженню Євангелія, що розпочався в вересні 2009 р.

Що таке ССХ та в чому її користь для церкви

Рівень 1. ССХ – організація

 «Співдружність студентів-християн (ССХ)» України – це офіційно зареєстрована національна громадська організація, що об’єднує місцеві групи студентів-християн з різних церков, котрі навчаються в учбових закладах одного міста чи району.

Детальніше...
 

Про "Співдружність студентів-християн" України (ССХ)


Ми - всеукраїнський громадський рух, відкритий для всіх студентів, які вірять в Христа, або хочуть сформувати своє ставлення до християнства.  Дякую, що завітали до нас! Обирайте те, що вас цікавить, в меню сайту, читайте і приєднуйтесь до ССХ, використовуючи розділ "Контакти".

Детальніше...
 

Запрошую до підтримки ССХ

Вітаю Вас!

Мене звати Денис Гореньков.
Я - Виконавчий директор "Співдружності студентів-християн (ССХ)" України. Я хочу запропонувати Вам можливість зробити перетворення – зміни, що трансформують життя і суспільство в Україні.

Детальніше...
 

Donate

Пошук на сайті

Обрати мову

Українська

Реєстрація


Бачення і цінності

I.            Наша ціль

Ми закликаємо студентів до примирення з Богом та навчаємо їх використовувати Біблійні принципи в повсякденному житті.

II.            Наше бачення

Ми впливаємо на розвиток моральних і духовних цінностей у студентів вищих навчальних закладів. Вони - майбутнє нашої країни на будь-якій посаді, яку займатимуть після закінчення вузу, та у своїх майбутніх родинах.


Sample image

Галерея

images/resized/images/stories/demo/sam-8_68_68.jpgimages/resized/images/stories/demo/sam-9_68_68.jpgimages/resized/images/stories/demo/sam-10_68_68.jpgimages/resized/images/stories/demo/sam-11_68_68.jpgimages/resized/images/stories/demo/sam-12_68_68.jpgimages/resized/images/stories/demo/sam-13_68_68.jpg

Зараз на сайті

На даний момент 1 гість на сайті

Свіжі новини

Популярні статті

Команда

Команда - це найважливіше для будь-якого служіння