Ми не забули наших випусників. Перша зустріч Cross-Current - тому яскраве свідчення!

8-10 вересня 2017 р. в Ірпіні пройшла перша зустріч програми «Християнин на повну» (Full-time Christian).

Це українська програма Група у місті – Cross-Current City Group проекту IFES GRADUATEiMPACT. По суті, це 3-річна серія зустрічей групи наставництва (до 12 учасників) для молодих християн, що починають свою професійну діяльність.

Програма має на меті об’єднати молодих християн різних професій та протягом трьох років допомогти та навчити ефективно пов'язувати їх віру і професійне життя.

Спілкування та взаємодія між учасниками та спікерами були насиченими та теплими. Екс-студенти, які брали участь у заході, працюють у різноманітних сферах та займаються біологією, соціальним маркетингом, політичними питаннями, навчанням дітей та написанням статей на ІТ тематику. Завдяки цьому була можливість дізнатися багато нової інформації та поділитися досвідом роботи християн у різних сферах.

Крім того, були запрошені гості – успішні професіонали у своїй справі, які ділилися практичним досвідом, як бути християнином на роботі, що було підбадьоренням та свідченням для учасників.

В останній день зустрічі було взято інтерв’ю у декількох учасників щодо їх вражень від заходу та особистих пунктів для подальшого використання у житті та професії. Також було проведено анкетування всіх учасників щодо загальної оцінки зустрічі та побажань на майбутнє.

Загалом зустріч пройшла в дуже теплій та дружній атмосфері, всі учасники були відкриті до нової інформації, приймали активну участь у дискусіях. У цьому також важливу роль мали ігри та час відпочинку і спілкування, проведений разом після навчальних сесій.

Наступна зустріч запланована на кінець лютого 2018 року.

Група відкрита для нових учасників – приєднуйтесь!