Зимовий табір "BEYOND"!

Зима прийшла, а значить і час для наступного англійського табору!

23 січня, біля казкового міста Львів, команда з працівників ССХ та волонтерів з США і Великобританії зустрічатиме студентів з різних міст України, щоб провести незабутні та корисні канікули в Winter Camp 'BEYOND'!

Протягом 5-ти днів студенти знаходитимуться в повністю англомовному середовищі, де практикуватимуть свої практичні навички мови. Програма насичена і різноманітна для того, щоб студенти могли опрацювати всю набуту інформацію. Протягом дня в дискусійних групах обговорюються теми дня і кожен може висловити свою точку зору. Щодня відбуваються активні командні ігри на вулиці, завдання, які можна виконати лише працюючи гуртом. Важливою частиною табору є вивчення уривків з Біблії англійською та обговорення їх значення і актуальності в нашому сучасному житті.

Вдень учасники відвідують семінари на вибір: з англійської, перекладу, тайм-менеджменту, психології, бюджетуванню та інші.

Вечорами є вибір між переглядом кіно, настільними іграми, хендмейдом, спілкуванням за чаєм та смаколиками.

Останній вечір традиційно завершується шоу талантів від студентства.

CCX Winter Camp - це вільний простір для навчання, тому учасники ніколи не бояться зробити помилку; гарне місце, щоб провести час з друзями або познайомитися з новими.

Завдяки тому, що ціллю проекту є підвищення рівня володіння англійською у студентства, ціни теж залишаються дуже студентськими.

 

Щодо деталей та реєстрації  перейдіть до групи https://vk.com/beyond_camp та заповніть онлайн-анкету.

Поспішайте, кількість місць обмежена!