Жива Бібліотека ССХ

Жива бібліотека – це зустрічі, де досвідчені професіонали-християни діляться зі студентами власним досвідом студентського життя, початку становлення кар’єри, викликами та радісними моментами у власній професії, а також тим, як вони поєднують власну віру та професійну діяльність. Сьогоднішнім студентам дуже важливо почути чесні та прямі історії людей, отримати поради від професіоналів та побудувати власну стратегію професійного зростання.

5 листопада 2015 року приблизно 30 студентів ін’язу «читали» наживо члена Ради директорів ССХ Андрія Шеховцова. Сьогодні Андрій є керівником компанії, але в минулому мав досвід навчання в США, а тому тема цієї зустрічі була освіта за кордоном. Через нестабільну ситуацію в Україні багато сучасних студентів думають про навчання в Європі чи США. Проте, розповідаючи про власний досвід, Андрій робив великий наголос на необхідність бути старанним та дисциплінованим вже тут, вдома, та не покладати надії на якесь абстрактне майбутнє, якого може і не бути, якщо сьогодні молода людина не проявляє настирливості в навчанні. Андрій також багато говорив про відповідальність студентів перед їхнім майбутнім, та майбутнім країни, в якій ми всі живемо.

13 листопада 2015 року голова правління ССХ Дмитро Колода був живою книгою для 40 студентів-економістів у Торгівельно-економічному університеті. Будучи фінансовим директором великої інвестиційної компанії сьогодні, Дмитро має досвід роботи в компанії з «великої четвірки». Він ділився зі студентами власною історією успіху, говорив про те, як правильно приймати кар’єрні питання, як залишатися «чистим на руку» та не впадати у фінансові махінації. Студентам було цікаво дізнатися не тільки про аудиторські системи на Заході та українські шляхи до великої четвірки, але й про те, які етичні якості та принципи слід випрацьовувати в собі.

Зустрічі Живої бібліотеки проходять постійно в різних вишах України, де присутні осередки ССХ. Якщо ви хочете провести Живу бібліотеку у своєму виші, або прийняти участь в ролі книги - напишіть листа координатору проекта Олексію Геращенко (alexgerashenko56@gmail.com).

Достойні книги, для достойних читачів. Приєднуйтесь!