Жовтневі події від ССХ Україна в 4-х містах України

ССХ Україна щомісяця проводить низьку заходів для молоді. В жовтні головні події відбувалися у 4 містах країни. Про все детальніше.

Миколаївське «цунамі»

Проект “Цунамі" - це низка заходів, які були організовані студентською радою ССХ Україна в Миколаєві. Це лекції у Національному Університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (НУК), неофіційні зустрічі зі студентами, а також тренінги для церков.

«Біблія і життя» у Харкові

Колектив ССХ Харкова зібрався на щорічну конференцію “Біблія та життя". Програма була дуже інтенсивною: 5 семінарів, дослідження біблійних уривків та багато іншого.

Любов, релігія і велика політика в Одесі

22 жовтня професор Еспіноза прочитав лекцію "Расова релігія та американські вибори". Наступного дня професор провів відкриту лекцію на тему “Типи любові».

 

Київ: Забіг від англійської команди ССХ

Щотижневе тренування до марафону розпочалося у вересні. 7 жовтня команда взяла участь у Київському Марафоні. Цей захід відбувався для командної побудови, поширення Євангелія, що є частиною стратегії досягнення цілей ССХ Україна цього року.

Протягом жовтня CCX Україна приймала гостей з чотирьох різних країн: Молдови, Росії, Грузії та Білорусі. Також 30 людей з п'яти країн (включно з Україною) взяли участь у тренінгу з примноження учнів, організованому з допомогою фонду Маклеллана за межами Києва. На тренінгу вчилися основним принципам, інструментам та підґрунтю для примноження учнів.

Нагадаємо, ССХ Україна регулярно проводить такі тренінги, щоб втілювати та надавати підтримку в учнівстві працівникам бо учнівство є однією з головних цінностей та фокусів організації на цей рік.

Прес-центр ССХ Україна