Як ССХ Україна використовувала різдвяні свята для благовістя

В ССХ Україна напередодні Різдва та новорічних свят у різних частинах країни провели багато заходів, націлених на благовістя серед молоді. Про все детально.

Харків: біблійні групи та смаколики

Як відомо, одним з основних напрямків у першому півріччі цього навчального року було зростання груп із вивчення Біблії у трьох різних університетах, а також індивідуальні зустрічі для наставництва зі студентами. Загалом, вдалося зібрати близько 30 регулярних учасників, деякі з них ще не знади про Ісуса.

Також Харківська команда започаткувала клуби з вивчення російської мови для іноземних студентів. Цього семестру було близько 10 регулярних учасників і майже стільки ж періодичних відвідувачів. 3-го грудня, для 20 з них, провели святкову різдвяну вечерю, де більшість іноземців вперше почула про Ісуса.

Київ: Різдво та шлях до Дому

15 грудня в офісі ССХ Україна відбулася щорічна Різдвяна вечірка. Це було гарною нагодою для команди ССХ Україна зміцнити стосунки в неформальній обстановці, розказати студентам Благу звістку, перезнайомити їх між собою та допомогти практикувати англійську. Цю вечірку проводили з українським служінням, долучивши віруючих студентів з осередку. Всього на події було 30 студентів, дві команди українського й англійського служіння з американцем-волонтером (інші американці долучилися через привітання у відео).

Працівники офісу допомагали в організації та проведенні, підготували гарне слово на тему «Твій дім, що він для тебе значить». Традиційно, після цього у малих групах зі студентами обговорили свої думки. Після вечірки деякі студенти навіть пішли на молодіжну зустріч до церкви однієї з працівниць. Також двоє студентів мали змогу виступити й подивувати своїми музичними талантами.

Ось який відгук залишила Анна: «Нам вдалося розказати Євангеліє через тему справжнього дому. Студенти були зацікавлені словом, наприклад, нова дівчинка Даша сказала, що до цього ніколи не думала про такі речі…».

Деякі студенти-християни вже після вечірки мали шанс поділитися Євангелієм уперше. «Треба робити такі зустрічі частіше. Це було нереально круто! Формат – бомба! Максимально крутий та зручний», – написав Антон.

Нагадаємо, ССХ Україна використовує англійське служіння як майданчик для зустрічі з невіруючими, щоб християни могли приходити, дружити та розказувати про Ісуса в безпечній та дружній атмосфері.

Львів: соціальна робота

13 грудня ССХ Львова проводила «Різдвяні посиденьки». Це був євангелізаційний захід напередодні Різдва, де 30 студентів з різних вишів Львова почули про Христа. Учасники поглинули в атмосферу Різдва, слухали пісні від IZI Band і живу музику від Олексія Терлецького та Світозара Гусєва.

Також львівська ССХ організувала благодійний аукціон для дитячого будинку. У Львівському центрі піклування за дітьми команда вже була минулого року. Тож 17 грудня студенти з іграми та книжками, які придбали за зібрані кошти, знову відвідали діток і провели з ними святковий вечір.

Готували та проводили обидва заходи безпосередньо студенти-ссховці. ССХ Україна намагається давати можливість студентам тренуватися організовувати соціальні проекти та зрощує соціально-активних українців.

Південь: одеський та миколаївський комфорт

Минулий місяць не був звичайним, адже він був останнім у 2018 році. Багато хто готувався до майбутніх свят, хтось закривав сесію, переглядав і оцінював свій минулий рік, а хтось, як наприклад, команда ССХ, проводив якісний час з одеськими студентами. На початку місяця 13 студентів зустрілися в маленькій, але затишній квартирі, щоб поговорити про Бога і Різдво.

Паралельно відбувалась підготовка до заходу під назвою "Намет добра", організований Одеською народною церквою. Цей намет знаходився у самому центрі міста, на головній вулиці. На цьому заході близько 600 людей почули Євангеліє. У січні вже є плани організувати зустріч зі студентами, з якими познайомилися під час цих проектів.

Ретріт: командна побудова

Тридцять співробітників навчилися будувати чотири життєво необхідні стіни для свого «дому», в якому фундамент – Христос, стіни – здоров'я, стосунки, робота і навчання, а дах – надія на Бога, Його ведіння та керівництво. Учасники Ретріту разом співали, вивчали Біблію, дарували один одному подарунки, каталися на лижах, ділилися ідеями подальших кроків. Як пояснили організатори «такий Ретріт належить до ряду заходів, які допомагають працівникам залишатися емоційно і духовно здоровими, запобігають вигоранню».

Переглянути відео Ретріту.

Прес-центр ССХ-Україна