Як проходив “Тиждень місії” в Києві

Закінчився проект «Тиждень місії» у Києві, який проходив 25-28 березня. Команда ССХ Київ цього разу обрала назву тижня «Більше, ніж...» і спробувала допомогти студентам зрозуміти, що християнство – це не просто релігія, а церква – більше, ніж спільнота людей. Головна ціль була показати, що Ісус Христос – не просто історична особистість чи вчитель-мораліст.

За цей період відбулися 4 обідні лекції та 4 вечірні зустрічі дискусії. Події відвідали та почули Євангелію близько 200 людей, з яких 180 були студентами різних київських університетів.

Обідніх лекцій було 4 у двох київських університетах: НаУКМА та КНУ ім. Тараса Шевченка. У НаУКМА спікерами були Дмитро Колода (український фінансист) та Девід Вілкінсон (британський теолог, астрофізик та академік). Тема першої лекції – «Етика як запорука довгострокового успіху в бізнесі»  під час якої Дмитро Колода поділився етичними принципами успіху та практичними кейсами з власного життя. Друга лекція була покликана знайти загальне між релігією та наукою «Як ти можеш бути науковцем та християнином?» («How can you be a scientist and a Christian?»).


Інші дві обідні лекції відбулися в КНУ ім. Тараса Шевченка. Головним спікером обох лекцій був Денис Кондюк (теолог, академічний декан УЄТС). Теми лекції: «Більше, ніж латка для дірок у світогляді» та «Більше, ніж гуманна соціальна етика»

Спікерами на вечірніх зустрічах були Євген Ященко та Марина Гнатишина. Євген – (молодіжний лідер церкви «Біблія і Життя») говорив протягом перших двох зустрічей на такі теми: «Більше, ніж історична особистість. Ким насправді був Ісус Христос?» та «Більше, ніж бізнес. Чи можна довіряти церкві?».

Марина Гнатишина (працівник «ССХ Україна» та координатор Центрального регіону) взяла на себе також дві важливих теми: «Більше, ніж страждання. Чому Бог допускає зло?» та «Більше, ніж існування. В чому сенс життя?». Після дійств у студентів-християн була можливість особисто поспілкуватися та запросити своїх колег на зустрічі, клуби та вечірки, що було успішно зроблено.

Студентка-християнка зі Львова Женя ділиться: «Це дійсно час, коли ми інтенсивно поширюємо Євангеліє, коли віруючі оновлюються e вірі. Цей проект дає можливість студентам мислити креативно, застосовувати свої навички і звичайно знайомитись з професорами інших країн, розширяти свій кругозір в тій чи іншій темі. І ще, найголовніше для кожного віруючого студента, що ми вчимось говорити з іншими невіруючими студентами, виходити зі своєї зони комфорту».

Прес-центр ССХ Україна