Як Миколаїв «накрило цунамі» ССХ

Тепер ССХ є у Миколаєві. Саме для цього та проведення заходів 15 членів студради з Одеси, Києва, Харкова, Переяслава разом з директором Юлією Ніколайчук склали план і поїхали втілювати задумане.

26 жовтня перша «хвиля» припала на Національний Університет кораблебудування імені адмірала Макарова (НУК). За допомогою активних студентів даного вишу Олексій Терлецький (член студради зі Львова) провів лекцію для 70 слухачів екологічного факультету на тему «Екогеологія». Після чого було спілкування зі студентами та всі, хто бажав рушили прибирати від сміття найближчий парк.

На вечір була запланована ігротека. Близько 15 студентів скористалися цією можливістю і провели вечір з частуваннями, гарною компанією і цікавими іграми.

27 жовтня Юлія Ніколайчук провела тренінги «Як розпочати ССХ», «Як донести стародавнє Євангеліє сучасного світу» для помісних церков, молоді та активістів. Потім учасники роздумували про те, що потрібно миколаївським студентам і як християнська студентська організація може бути корисна. Варто відзначити, що команду ССХ приймала помісна церква «Перемога», а житло Надала церква «Віфанія».

На тренінг завітали та підтримали ініціативу пастори ЄХБ, лютеранської церкви, а також випускники ССХ, які прийшли до Бога через роботу ССХ ще в 90-х. До речі, зараз вони викладачі у НУК. Цікаво, що ще у 1993 році від ССХ був проект культурного обміну в Миколаєві, де перші працівники в 1994 році були послані в три міста й одне з них - Миколаїв.

Також 27 жовтня у ввечері почалася довгоочікувана Student party. Близько 25 студентів з радістю брали участь в конкурсах, приготованих волонтерами ССХ Миколаїв, а також в розіграші профітролів. Були рухливі та настільні ігри, смаколики. Звичайно ж, в кінці спільне фото. Студенти залишали свої контакти й не хотіли йти.

28 жовтня команда ССХ розійшлася по різним церквам в пошуках активних студентів-християн, що готові благовіствувати у своєму навчальному закладі.

29 жовтня запрошений спікер Джон Томпсон провів відкриту лекцію в НУК на тему «Безсмертя». Нагадаємо, що спікер є кандидатом філософських наук (Королівський коледж Лондона), магістром філософії (Хейтроп Коледж), бакалавр філософії (Університет Алабами), лектором Університету Липскомб, викладачем-асистентом в університеті Лондона, очолює керівний комітет VeritasForum. Студенти із задоволенням прийшли послухати й поміркувати на таку незвичайну тему.

«Це був місійний проект по відкриттю ССХ в Миколаєві. Дуже цінним є те, що організаторами виступили члени студради, які представляють міста України. Ми дуже вдячні церквам, які приймали нас та допомагали на місцях», - підкреслила директорка ССХ Україна.

«Ці дні точно увійдуть в історію Миколаївського ССХ. Сподіваємося, віримо і працюємо, щоб ССХ в цьому місті зміцнилося і стало ще більше. Ми побачили студентів, які хочуть збиратися, творити великі справи і їм потрібні ті, хто покаже вірний напрямок», - вважають організатори.

Прес-центр ССХ Україна