Випускниця ССХ: «Лідерство - це не посада. Лідерство - це відповідальність за людей»

Людмила Бринь - керівник громадської організації «Дитяча Місія». Розповідає, що з ССХ познайомилася, будучи студенткою. Відповідаючи на питання про вплив організації на її життя, починає з того, що через ССХ прийшла до Бога.
 
«Я багато і часто їжджу по різних містах і країнах. Разом з командою «Дитячої Місії» ми навчаємо лідерів дитячих служінь і батьків тому, як виховувати дітей», - розповідає Людмила.
 
Людмила щиро зізнається в тому, що щаслива, адже робота і покликання для неї одне і те ж саме. Краще тому підтвердження полягає в тому, що перед тим, як представитися педагогом, ключовою своєю компетенцією вона назвала саме місіонерство.
 
«Знаєте, що цінного в ССХ? Тоді, 94-го, через півроку після покаяння, я вже була лідером. У всіх нас, ССХ-івців, було вкладено розуміння відповідальності за людей. Ми прагнули до неї і при цьому в нашому такому ритмі не було нічого поверхневого. Те, що було закладено в мій особистісний розвиток, відносини з Богом в студентські роки, я використовую до сих пір.
 
Глибина - ССХ навчило раз і на все життя ставитися до служіння глибоко та відповідально», - резюмує героїня історії.
 
Додамо, що познайомитися з Людмилою можна буде під час конференції для випускників ССХ "Друге дихання", яка пройде 15-17 квітня.