Відбувся тижневий тур Джона Томпсона по університетах від ССХ Україна

Уявіть, що у вас скоро захист докторської дисертації в одному з найкращих університетів Великої Британії, вдома любляча родина та 8-місячна дитина. Що б змусило вас на тиждень залишити їх та поїхати в незнайому країну, на прохання зовсім незнайомих людей, щоб читати лекції в університетах з зовсім незнайомою системою освіти? Саме так зробив Джон Томпсон і він вважає, що на це в нього була вагома причина.

Джон, керований любов’ю до Христа, покинув все, щоб тиждень послужити студентам на півдні України. Це був перший візит Джона до нашої країни, і він став цікавою пригодою.

Першу лекцію Джон Томпсон читав в Одеському Національному університеті ім. І. І. Мечникова на тему «Проблеми і перспективи безсмертя». Він виклав перед 40 студентами  і викладачами різні погляди на безсмертя та їх слабкі сторони, а також, показав, як християнство дивиться на безсмертя.

Наступного дня Джона запросили прочитати лекцію на тему «Етика та штучний інтелект» в рамках Філософського клубу Одеського Національного Медичного університету. Аудиторія була не дуже велика, 16 чоловік, проте студенти і відвідувачі лекції були зацікавлені темою і задавали багато питань. До речі, це перший проект ССХ у ОНМедУ.

Окрім Одеси Джон також відвідав Миколаїв, а саме Національний університет кораблебудування, де знову читав лекцію про «Проблеми та перспективи безсмертя». Лекція була чудово сприйнята як студентами, так і викладачами університету, яких зібралося коло 30. Дискусія  після неї тривала ще дуже довго.

Останній день у графіку Джона був найбільш насичений. Йому довелося читати лекцію «Етика та штучний інтелект» у Національному університеті «Одеська юридична академія», за запрошенням факультету Психології, соціології та політології, та у відкритому форматі в CLC café. Першу лекцію відвідали 26 студентів та викладачів НУ ОЮА, а на другій, що цікаво, були присутні іноземні студенти з Туреччини  та Індії, що навчаються в одеських університетах.

Як результат тижня – 5 лекцій в 4 університетах, 112 студентів та викладачів. «Залишаються чудові перспективи подальшого співробітництва з ОНМедУ, НУ ОЮА та НУК. Це був дуже цікавий досвід і велике благословення як для ССХ Україна, так і для самого Джона Томпсона, який з великою кількістю нових вражень повертається до Великої Британії», - поділився Олександр Жакун, проджект-менеджер ССХ Одеса.

«Джон виявився по-справжньому цікавим лектором! Студенти спочатку хвилювалися, щоб не було нудно, але здивувалися жвавої лекції та дискусії», - прокоментував Максим, студент НУК.

 

Прес-служба ССХ Україна