Вакансія менеджера з розвитку

Друзі, в ССХ Україна відкривається нова вакансія.

ОПИС СПЕЦИФІКИ РОБОТИ

Бачення ССХ Україна дуже просте – осередок студентів-християн в кожному виші України, аби у кожного українського студента була можливість, по-перше, чути Благу Звістку та, по-друге, зростати в євангельській істині.

Це наша мрія, наша головна мета, до якої ми рухаємось. Досягти її можливо лише через поступове збільшення студентських працівників, студентів-лідерів ССХ та кількості університетів з осередками, а для цього потрібно постійно збільшувати наші ресурси. Відділ розвитку ССХ як раз і займається залученням необхідних ресурсів для виконання місії організації. В своїй роботі ми не просто просимо кошти, ми надаємо можливість нашим партнерам стати частиною великої місії Бога в українських університетах.

Наші донори – це партнери нашого служіння. Це ключова філософія роботи відділу розвитку, з якою доведеться працювати і Вам. Особисто від Вас буде залежати, який імідж організація матиме перед нашими партнерами, та чи будуть вони достатньо розуміти куди ідуть їхні кошти. Від Вас буде залежати, скільки студентів почують Благу Звістку цього року та скільки проектів зможе реалізувати організація.

ОПИС ПОСАДИ

8 годинний роочий день в офісі. 24 дні щорічної відпустки. Офіс не працює на Новий рік та Різвдо, а також на Пасху. Винагорода - 600 у.о. на місяць на випробувальний термін з перспективою росту. Організація також гарантує можливості для особистого розвитку та навчання як в Україні, так і за кордоном, комфортний офіс, підтримку команди однодумців. 

ЦІЛЬ ПОСАДИ

Основне завдання Менеджера – збільшити надходження до бюджету ССХ Україна на 10% за рік через збільшення кількості існуючих партнерів та донорів, як в Україні, так і за кордоном, а також через розвиток відносин з існуючими донорами.

Ключові обов’язки (75%):

 • Ви будете працювати в одній команді з Директором ССХ та приймати активну участь в плануванні та реалізації фандрейзингового плану організації, стратегії та заходів, направлених на розвиток організації та залучення нових ресурсів.
 • У Ваші обов’язки входитиме організація фандрейзингових вечірок та благодійних вечорів.
 • Ви будете розбудовувати довірливі стосунки із існуючими партнерами організації та культивувати нових, зміцнювати імідж організації, яка сфокусована на досягнення студентів для Христа. Для цього Вам доведеться проводити особисті зустрічі з представниками церков, бізнесу, громадськості та просто потенційними партнерами.
 • Ви будете працювати над грантовими заявками.
 • Використовуючи власні навички дизайну та візуалізації даних, Вам доведеться багато працювати над онлайн та офлайн фандрейзинговими кампаніями, розробляючи їх щотижня та щомісяця.
 • Ви будете аналізувати щомісячні надходження організації, вносити дані в базу та надавати звіти Директору організації.
 • Вам доведеться писати статті та новинні листи, збирати необхідну інформацію у регіональних команд та відвідувати ключові події організації в регіонах.
 • Результат Вашої роботи буде оцінюватися на підставі виконання цілей організації по залученню нових партнерів та ресурсів.

Інші обов’язки (25%)

 • Вам доведеться особисто розвиватись та здобувати навички, необхідні для цієї роботи.
 • Ви станете повноцінним членом команди ССХ, а отже, Вам доведеться приймати активну участь в її житті.

ПРО ВАС

 • Ви посвячений та постійно зростаючий послідовник Ісуса Христа, який пристрасно поділяє місію та бачення ССХ.
 • Ви вільно володієте українською та англійською мовами, добре пишете та майже не допускаєте помилок.
 • Ви обізнані в математиці та добре знаєте, як працювати з комп’ютером. У Вас є навички графічного дизайну і Ви знаєте навіщо в фотошопі «криві» , «рівні» та «слої». Ви можете працювати в понаднормово, коли це необхідно.
 • Ви знаєте, як візуалізувати дані. Ви вмієте створювати інфографіку за допомогою онлайн інструментів та фотошопу.
 • Ви дружелюбна та позитивна особа, яка може добре слухати та розуміти. Ви вмієте добре налагоджувати стосунки з іншими людьми як по телефону, так і при особистих зустрічах.
 • Ви любите ініціативу. На вас можна покластися і ви добре організована людина. Ви прагнете розвитку та завжди шукаєте нових рішень. Ви вмієте працювати в рамках дедлайнів.
 • Можливо, Ви вже працювали в іншій НКО. Або, можливо, у вас є досвід в сфері продажу чи роботі з клієнтами. Якщо ж у Вас немає такого досвіду, тоді головним є Ваше відчуття того, що це – Ваше! Ми не шукаємо конкретний досвід. Ми шукаємо талант, який можна зростити.

ПОДАЧА ЗАЯВОК ТА ВІДБІР

Всі зацікавлені кандидати мають подати власне резюме та супровідний лист на електронну скриньку організації office@ccx.org.ua. Супровідний лист не має бути більше трьох сторінок та написаний стандартним шрифтом Times New Roman 12 кеглем. Сам лист має відображати Ваше розуміння ключових обов’язків даної посади та демонструвати, як Ваш попередній досвід, навички та якості роблять Вас підхожим кандидатом на цю посаду.