В ССХ Україна вперше розробили настільну гру-криголам «У СЕНСІ?»

У ССХ Україна представили першу авторську настільну гру-криголам «У СЕНСІ?». Кирило Пладо, координатор ССХ Одеса розповів докладно про мету гри та її особливості.

"Не у всіх з нас виходить швидко встановити контакт і почати спілкуватися з людьми, легко заводити стосунки. Найчастіше причиною цього є сором, свого роду скутість. Саме тому існує такий комунікаційний прийом, як «криголам», який допомагає людині відчути себе у своїй тарілці. У нашої команди з'явилася ідея створювати настільні ігри, які не просто допоможуть почати розмову, але і поділитися переконаннями людини, їх життєвою історією, а найголовніше, робити це весело і без напрягу.


 

Перша така гра у нашій команді ССХ Україна народилася 23 квітня і ми віримо це тільки початок. Назва гри «У СЕНСІ?» (рос. «В СМЫСЛЕ», анг. «WHAT'S UP?»). Створювали її протягом семи місяців.

Мета гри:

  • поділитися релігійними переконаннями;
  • дізнатися про однокурсника, однокласника, співробітника, про людину в команді, більше ніж ви знали до цього;
  • побудова командних взаємин;
  • познайомитися з людиною вперше;
  • поглибити довірчі відносини.


Така гра відмінний привід запросити однокурсника на і почати з ним один з найважливіших розмов в його житті.

На сьогодні ми перевели гру на три мови: англійська, російська, українська і поширили по шести містах: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв, Переяслав-Хмельницький.

Найближчим часом ми плануємо ділитися даними ресурсом по всій Україні і робити це, за символічну вартість.

Також в наших планах не зупинятися і найближчим часом приступити до розробки черговий настільної гри, адже ідей у ​​нас дуже багато!"


Прес-центр ССХ України