В Миколаїв ССХ Україна провела євангелізацію та ток-шоу «Нащо Бог створив секс»

В Миколаїв ССХ Україна провела євангелізацію та ток-шоу «Нащо Бог створив секс»

15 лютого у місті Миколаєві відбулась Євангелізація у центрі міста. У акції брала участь команда ССХ Миколаїв, а також волонтери та молодь з інших церков. Ціль заходу була - донести до мешканців міста, яке велике та любляче серце Бога, розказати Євангеліє та запросити на заходи наступного дня. І їм це вдалося.

Вже 16 лютого команда провела ток-шоу присвячене пікантній темі «Нащо Бог створив секс». Зустріч відвідало 60 молодих людей, які зацікавлено вслухалися в кожне слово спікерів. Спікерами були – пастор церкви «Перемога» у Миколаєві -  Андрій Поліщук та його дружина Олена, також координатор південного регіону ССХ Україна Кирил Пладо, а також запрошений гість з Миргороду, один з лідерів руху «Рухомі вічністю» -  Микола Левченко.

Ціль цього заходу була -  популяризація християнських цінностей серед молоді. Варто відзначити,  сприймалася ця тема досить позитивно, хоча й не без хитрих запитань з зали. Завдяки цьому команда ССХ Миколаїв збільшила кількісно зацікавлених приєднатися до руху студентів.

Прес-центр ССХ Україна