У Львові відбувся «Тиждень Дискусій - 2019»: Яку політику веде Бог?

Команда ССХ Львів, 11-15 березня, провела проект «Тиждень Дискусій» вже другу весну поспіль. «Тиждень Дискусій» включає три основних елементи: креативні опитування і запрошення, обідні лекції в університетах і вечірню програму.  Напередодні президентських виборів в країні ССХ Львів запросила студентів до обговорення теми влади, віри та справедливості. На контрасті зі світською владою, намагались показати якою є влада Христа - смиренний Цар, який віддав Себе заради життя Своїх людей.

Впродовж цих днів відбулось 6 лекцій в трьох університетах Львова: ЛНУ ім. І. Франка, ЛНМУ ім. Д.Галицького, НУ "Львівська Політехніка". Головним лектором був Колін Чен Редемір (США, Каліфорнія).    Теми лекцій були такі: «Що таке справедливість», «Міфи, а також історія і філософія твору "Володар Перснів"». Розкриваючи ідеї написання цього твору було легко і природно ділитись зі студентами Євангелієм, розповідати про християнський світогляд автора, характери героїв, що вказують на Христа, як священика, пророка, Царя.

Студенти ставили багато питань після лекцій, а викладачі радо запрошували організаторів проводити подібні лекції в університетах.  Загалом впродовж тижня лекції відвідало близько 255 студентів, 14 викладачів.Як зазначає ССХ Львів - це була чудова можливість послужити, поділитися зі студентами і викладачами християнськими цінностями, світоглядом і будувати міцні партнерські відносини з університетами.   

Після обідніх лекцій в університетах студенти проводили креативні опитування з колесом біля головних корпусів ЛНУ ім. І. Франка та НУ "Львівська Політехніка", запитували студентів на вулиці про  їх ставлення до релігії, політики, справедливості та прав людей, і запрошували молодь на вечірню програму. Для студентів з місцевого осередку була можливість познайомитись з новими зацікавленими студентами й мати з ними глибокі розмови. Після обідніх лекцій і опитувань на вулиці запрошували студентів на вечірню програму - «Інтелектуальна Кава». Було три тематичні вечори:

  • Бог і політика. Кому належить влада?
  • Бог і справедливість. Чи права одних людей більш важливі ніж права інших людей?
  • Бог та історія. Чи Бог контролює історію?
  • Чи Він відсторонився і не бере ніякої участі в житті людей?

Впродовж цих днів вечірню програму відвідало загалом 75 студентів, які почули Євангеліє.

В п'ятницю студентів було запрошено на неформальну зустріч в "Story Cafe" з професором Коліном, яку відвідало 14 студентів. Професор Колін Редемір розповідав історії зі свого дитинства, як він прийшов до Бога і чому вирішив присвятити себе викладанню англійської мови та філософії.  Після «Тижня Дискусії» всіх студентів запрошено продовжити брати участь в дискусійних клубах і групах «ВІДКРИЙ» по вивченню Євангелії від Івана і приєднатись до студентських осередків в ЛНУ Франка, НУ «Львівська Політехніка» та міжуніверситетської групи.  

 

«Цей проект мав успіх, бо багато в чому його організовували безпосередньо самі студенти ССХ Львів. Студенти-християни зросли в тому, як взаємодіяти в команді, брати на себе нові відповідальності, як виходити з зони комфорту, проводити опитування серед інших студентів на вулиці, вести глибокі розмови про віру, політику і справедливість. Наша команда показала посвяту, коли щодня впродовж тижня всі збирались для ранкової молитви і, звичайно, зростали в тому, як дискутувати зі своїми одногрупниками на глибокі та серйозні теми віри, влади і прав людей. Ми дякуємо Богу і всім, хто підтримував цей проект, допомагав в організації лекцій в університетах, брав участь в опитуваннях і приєднувався до вечірніх дискусій на «Інтелектуальній Каві». Сподіваємось цей проект послужить зросту багатьох студентів в їхньому розумінні яким є Бог і в їхньому ставленні до віри, політики та справедливості!» - зазначив Євген Кульчицький, координатор західного регіону.

Посилання на промо відео проекту

Посилання на відео з відгуками студентів про «Тиждень Дискусій»

Прес-центр ССХ Україна