Третій день "СОЛІ-2018": Бог, Який спонукає до праці

В третій день «СОЛІ» головною темою вивчення книги Еклезіаста стала кар’єра або, якщо ширше брати, – праця.

Ми зрозуміли, що необхідність праці та бажання досягати в ній успіхів закладені Богом в нашій природі. Але пошук кар’єрного успіху зіштовхується з несправедливим судом, заздрощами та протистоянням із конкурентами.

Наша зіпсована природа не дає знайти щастя у праці і життя перетворюється у суцільний стрес «погоні за вітром», якщо все воно присвячене лише їй. Василь Агарков чудово допоміг нам розкрити цю тему.

Павєл Лєвушкан продовжив свою серію семінарів «Усвідомлене християнство» оглядом споглядальних практик у Святому Письмі: від Мойсея до апостолів. Правильне, біблійне споглядання повинно вести нас від безкінечного самокопання до Бога та Його Слова. Стрес та депресія – це не той стан, в якому Бог хоче бачити своїх вірних.

Родзинкою конференції «СІЛЬ-2018» стало завдання у місті. Цього разу студентам довелось проаналізувати, яким чином в місті порушуються десять заповідей і якім був би світ, якщо б люди їх дотримувалися, а потім зробити звіт по цьому завданню. Вийшло таке собі експрес-вивчення катехізису.

Але вечір закінчився не лише тим, що студенти усвідомили, в якому грішному світі живуть і як вони самі порушують заповіді.

Студенти також почули Добру Звістку, що вони є Божими дітьми і Він завжди готовий прийняти тих, хто розуміє, що згрішив. І завдяки жертві Ісуса ми маємо прощення гріхів.

Після програми студенти ще довгий час спілкувалися із співробітниками ССХ та один з одним, співали Богові пісні.

Можна було неозброєним оком побачити, що час, проведений на конференції «СІЛЬ-2018», позитивно вливає на їх духовне формування.

Автор: Олександр Жакун.

P.S. Нагадуємо, що Конференції "СІЛЬ" — одна з центральних для "ССХ Україна" конференцій, мета яких - зібрати на кілька днів студентів ССХ з усіх регіонів та цілеспрямовано навчити їх Біблії та прикладних питань. Репортаж про перший день "СОЛІ-2018" тут, другий день - тут.