«Студентське служіння навчило мене служити ближньому»

Диана Скорнякова. випускниця ССХ Україна. Брала участь у багатьох євангелізаційних та соціальних проектах нашої організації у своєму університеті НАУ. Як саме на неї вплинула участь у студентській організації дізнайтеся з її історії.

Ось, що Діана розповідає:
"Після водного хрещення я дуже загорілась служити сиротам. Тоді поїхала на навчання до Києва. Там приєдналась до команди, з якою їздила в дитячий будинок двічі на місяць, проводила біблійні уроки для старших дітей. На третьому курсі перейшла на навчання у своє місто. Шукала служіння у дитячих будинках там, але особливої потреби не було. Багато молилась за це. Влітку 2018 приїхала команда у мою церкву, щоб організувати табір для сиріт.

Там я познайомилась з чоловіком, його найкращий друг був місіонером у Непалі та працював у дитячих будинках. Йому дуже потрібна була допомога у служінні. Думка про те, щоб їхати до Непалу здавалась мені зовсім нереальною, але в серці не згорало бажання. На поїздку потрібні було багато грошей, яких у мене не було, і в молитві я сказала «Господь, якщо ти даш фінанси – я поїду». Минув час і ось я в Катманду, тут я вже як 3 місяці, поїхала всього на 4.

Спочатку я допомагала дитячому будинку, для 10-ти дівчат віком 6-15 років, проводила фізкультуру, читання англійською, проводила та забирала їх зі школи. Хочу сказати, що я вже помічаю певні зміни на краще в них. Зараз я ще допомагаю в дитячому будинку для хлопчиків – проводжу біблійні уроки, малювання. Тепер я ще більше розумію, студентське служіння навчило мене цінувати свої здібності та служити ближньому".
ССХ Україна вдячна Богу, що послужила Діані та сприяла досягненню її мрії.

 Прес-центр ССХ Україна