ССХ збирає випускників для другого дихання

«Друге дихання» - це назва першої всеукраїнської конференції випускників Співдружності студентів-християн (ССХ), а також студентів старших курсів українських вишів, - розповідає Олексій Геращенко, координатор служіння випускників ССХ. – Назва невипадкова. Ми з командою дуже хочемо познайомити учасників як зі спікерами, себто християнами, які досягли професійних успіхів в роботі чи бізнесі, так і між собою їх, адже після закінчення університету шляхи часто розходяться. І буває, що цей шлях поволі відходить від Бога. Тут якраз і потрібне свіже, друге дихання».

 

15-17 квітня неподалеку від Києва пройде конференція «Друге дихання». Організатором, як зазначено вище, є ССХ. Місцем проведення - конференц-центр «Молодь для Христа», м. Ірпінь, вул. Пушкінська, 56.

 

Спікерами 2-денного заходу стануть Денис Гореньков, екс-директор ССХ та керівник міжнародного проекту «Місія в професії», Федір Райчинець, декан магістерської програми «Перетворююче лідерство» в УЄТС, Наталія Дорошенко, практикуючий адвокат, керівник соціальних проектів, а також Сергій Гула, юрист та керівник ГО «НІ Хабарництву». Пан Денис розкаже про виклики для сучасного християнина на робочому місці, Федір Райчинець – про політичне богослів’я, пані Наталія – поділиться знаннями стосовно законів, які потрібно знати сучасному християнину, а Сергій Гула – про практику та дієві способи боротьби з корупцією.
 

«Важливо те, що кожну з тем учасники зможуть обговорити в профільних групах», - коментує Олексій Геращенко.

 

Окрім того, кожен учасник матиме змогу обрати який семінар відвідати: «Пасивність/лінь чи вигорання. Баланс?» та «Планування часу, фінансування та життя» та «Виховання дітей». Спікерами тут стануть Анатолій Сапсай, директор компанії «Innovista», Людмила Бринь, керівник «Дитячої місії» та Наталія Простун, дитячий та сімейний психолог.

 

Приємним сюрпризом для студентів старших курсів стане тренінг-семінар для успішного старту початку кар’єри від досвідченого HR-керівника, випускника ССХ, до речі.

 

Більш детально із темами можна ознайомитись за посиланням https://docs.google.com/document/d/1xTkpYVFWfWaD1CVyPOE6Q6KWSIuxbiIJF8owgxtj1jo/edit?ts=56efc065

 

Вартість участі за 2 дні становить 500 грн. Проживання (2 ночі) та харчування входять в оплату. Для реєстрації в конференції «Друге дихання» в Ірпіні потрібно перерахувати не менш 50% внеску на карту Приватбанку: 4149 4978 2902 6758 та згодом зателефонувати за номером 095 215 55 41 чи написати на archjulia@ukr.net, до Юлії Павловської, вказавши дані свого переказу та час прибуття.

 

Важливо! Якщо учасник має змогу заплатити 700 грн замість 500, будемо вдячні, адже кошти підуть на покриття витрат перебування на конференції іншого студента.

 

Телефон для довідок 099 740 89 44, Олексій.

 

Прес-центр CCX.