ССХ втратила 3-х стажерів. І водночас отримала 3-х посвячених працівників

Здавалося, тільки нещодавно наші нові працівники розпочинали свій перший рік в якості стажера "ССХ Україна", а ось вже вони стоять на порозі його завершення. 

Вже традиційно по закінченні стажерського року молоді інтерни збираються разом на реколекцію, де «збирають каміння», тобто озираються на рік, що позаду, пригадують Божі вчинки в їхньому житті і підбивають підсумок, в чому вони зросли, яких набули компетенцій і навичок, які винесли уроки, що і як формували, як бачать свою місію надалі.

Під час цьогорічної реколекції ми «робили» фотографії, які відображали нашу внутрішню сутність. Ми ділились радощами року, від чого плакали, ставили пам’ятники темі року, звичайно, ділились уроками і спробували відчути, як Гончарник формує нас.

В рамках стажерського навчання останній семестр працівники розглядали тему «Лідерство». Під час реколекції ми обговорювали принципи лідерства, які ми вивели при дослідженні книги Ісуса Навина, 1 і 2 Самуїла, а також читаючи іншу літературу. Ми досліджували пастки лідера, а ще мали дуже цікаву зустріч з випускниками ССХ Ольгою Костьорною (директором конференц- готелю «Зелена Буча», який є головним навчальним центром Укрпошти) і Андрієм Поліном (керівником компанії «Синергос»).

Ольга і Андрій поділились секретами, як витягнути організацію на іншій рівень, вивести компанію з "мінусу" в "плюс", вибудовувати стосунки зі своїми співробітниками та завойовувати довіру у клієнтів. Вони також не оминули аналізу пасток, які можуть чекати лідерів. А ще ми просто насолоджувались перебуванням один з одним!

Стажерський рік позаду, і вже з нового навчального року Сергія Лебедєва, Юлію Гарбузу і Марину Згоду чекатимуть нові радості, виклики, уроки і, по Божій милості, плоди!

Автор: Ірена Гусева, координатор "ССХ Україна" у Західному регіоні.