ССХ влаштує випробування харківським студентам на Великдень

«Так склалось, що в цьому році ми зі студентами йдемо в похід на Великдень і це не є випадковістю», - анонсує Михайло Мельников, координатор Східного регіону ССХ.

Михайло говорить про 3-денний похід у Карпати для студентів Харкова, який відбудеться з 29 квітня по 3 травня.

«Для мене, як для християнина, святкування Великодня в поході разом із 20 студентами, серед яких є як глибоко віруючі, так і скептики та атеїсти, дуже символічне. Адже ми йдемо в гори, а саме в горах Ісус усамітнювався. Саме в горах Він поділився думками з відомої Нагорної проповіді. Зрештою, саме на роковій горі Христос був розп’ятий.

Впевнений, нам буде про що розмірковувати зі студентами щовечора, біля вогнища», - продовжує Михайло.

Програма проекту ССХ буде доволі насиченою. Включатиме вона прогулянку по Львову, поїздку до Яремчі, на водограй Пробій, а також підкорення однієї з карпатських вершин. І все це разом із вивченням Біблії та святкуванням Великодня.

ССХ вже не вперше організовує походи для студентської молоді, використовуючи проект як нагоду більш близько познайомитися з життями молоді, розповісти про себе, власне, засвідчити про Христа в неформальній обстановці. Фотозвіт одного з минулих походів можна подивитись тут.

«Гори – це випробування себе. Там знімаються маски, відкриваються слабощі та гріхи. Там ти справжній. Хай Христос нам допоможе побачити себе та інших саме такими», - резюмує Михайло.