ССХ Україна видала нове видання «Відкрий Євангеліє від Івана»

Ця книга продовжує традицію попереднього видання «Відкрий. Вияви сам», яке базувалося на Євангелії від Луки.

Нове «Відкрий» є суто українською розробкою під українські реалії. Видання включає в себе Євангеліє від Івана в сучасному українському перекладі о. Рафаїла Турконяка, коментарі до тексту Євангелія та шість біблійних уроків, які можна проходити особисто, віч-на-віч або в групі. Книжка зроблена в зручному форматі moleskin і має сучасний дизайн.

«2019 рік видався багатим на політичні суперечки. Виборці різних кандидатів влаштовували та продовжують влаштовувати «священні війні» на теренах Інтернету і навіть в реальному житті. Тому тема влади є дуже актуальною та саме її ми обрали основною темою нового «Відкрий», - пояснює Олександр Жакун, проджект- менеджер ССХ.

Мета цього проекту: показати студентам Ісуса, як Царя, Його погляди на владу та політику, які дуже сильно відрізняються від тих, що поширені серед українців. Це чудовий міст між реальністю сьогодення та Особистістю, якій належіть «вся влада на небі й на землі» (Матв.28:17) і яка «хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди» (1Тим.2:4).

Слід зазначити, ССХ Україна бачить свою місію в тому, щоб нести Добру Звістку до розумних та мислячих студентів. Щоб будувати діалог з ними треба підіймати питання, які цікавлять сучасну молоду людину. Саме тому ССХ Україна активно видає матеріали, що стануть у нагоді євангелізації студентам.

Для замовлення зв'яжіться з нами: 0 (98) 048 54 52, office@ccx.org.ua

Прес-центр ССХ Україна