"ССХ Україна" розшукує працівників в Одесі!

Ми шукаємо того, хто любить Бога і молодь, хто вірить, що студенти – стратегічна аудиторія, хто може впливати на свій виш та країну в цілому і бачить себе як студентського працівника в русі «ССХ Україна». 
Це ті, кому не байдуже майбутнє України, хто готовий змінювати його через сьогоднішніх студентів і має покликання працювати з молодими людьми.
 
Наразі в організації є 3 вакантні посади студентського працівника та лідера команди в Одесі.
 

Вимоги до кандидата:

 
Повністю поділяє доктринальні основи, місію, бачення та стратегію "ССХ Україна".Має вищу освіту. Володіє українською та англійською (вище базового рівня) мовами. Відкритий до роботи у міжконфесійному контексті.
 
Командний гравець, націлений на результат як особистий, так і всієї команди. Сприяє формуванню і розвитку стосунків, які ґрунтуються на принципах довіри та взаємодопомоги між членами команди працівників. Має навички міжособистісного спілкування та ведення переговорів з пасторами, адміністрацією вишів та партнерами.
 
Має навички ефективної усної та письмової комунікації. Має навички вирішення конфліктів. Має досвід в організації та проведенні різних заходів. Має навички тайм-менеджменту. Вміє організовувати власний час і виконувати роботу у встановлений строк. Залучений у церковну діяльність. Церква підтримує бажання працювати в "ССХ Україна". Не боїться і здатний починати з нуля. Зможе протидіяти культурі. Схильний до створення нових ідей, легкий на підйом.
 

Обов'язки студентського працівника "ССХ Україна":

 
1) Досягати Євангелієм студентів через організовані заходи та проекти на території вишів. Втілювати напрацьовані проекти ССХ і створювати свої власні. Нести Добру Новину в університети і навчити цьому студентів;
Розуміти і втілювати бачення, стратегію, цілі і завдання "ССХ Україна". Передавати бачення роботи "ССХ Україна", а також необхідні знання та вміння студентам тих вишів міста або регіону, в якому працює співробітник.
 
2) Навчати і готувати студентських лідерів і добровольців для подальшого зростання ССХ Україна і Церкви, бути відданим принципам студентського самоврядування в осередках ССХ Україна.
 
3) Готувати церкви для прийому нових молодих людей, сприяти відкриванню студентського служіння при церквах.
Працювати над створенням бази фінансової та молитовної підтримки свого служіння, що складається з церков і окремих людей, наприклад, випускників "ССХ Україна". Регулярно писати, телефонувати і зустрічатися з цими людьми з метою інформування та отримання підтримки в служінні.
 
4) Організовувати разом з регіональною командою навчальні конференції і євангелізаційні проекти, дотримуватися правил корпоративного листування та внутрішньої політики ГО «ССХ Україна».
 
5) Виконувати правила дотримання бюджету та звітності про витрати; виконувати вимоги щомісячної, регіональної та національної звітності.
 
6) Бути в курсі подій, що відбуваються в країні і у світі, застосовувати християнські принципи до сучасних проблем студентства.
 
7) Підтримувати стосунки з широким колом християн в місті та регіоні: священнослужителями і членами різних церков, випускниками "ССХ Україна", представниками інших християнських організацій, і т. д, представляючи ССХ свого міста на публічних заходах, всеукраїнських чи регіональних конференціях («Не витрачай своє життя даремно», «Вогонь Надії», ГЛС і т. д.).
 
Ви це зможете. Ви зможете впливати на покоління українських студентів, відкриваючи для них Євангеліє та впливаючи на життя сотень людей. Ви здатні виконувати Велике доручення і служити в рамках своїх сильних сторін в команді запалених однодумців.
 

Що ми пропонуємо:

 
 - Роботу у громадській організації, яка є частиною міжнародного руху IFES. Це команда посвячених та професійних працівників. Гнучкий графік роботи з дому та на території вишів. Стабільну зарплату. Офіційне працевлаштування. Оплачувану відпустку (24 робочі дні в рік) та вихідні у святкові дні.Можливість навчання: перший рік – в Україні по власній програмі, наступні роки – на всесвітньому просторі, зокрема участь в Європейських та Євразійських програмах.
 
Зайнятість: Ненормований робочий день, 40-годинний робочий тиждень.
 
Підзвітність: Координатор регіону.
 
Зарплата: За результатом співбесіди.
 
Чекаємо на Ваше резюме і супровідний лист з позначкою "студентський працівник ССХ Україна”  на тему: "Чому я хочу працювати зі студентами". Резюме та лист вишліть, будь ласка, на імейл: yulia.nikolaychuk@ccx.org.ua.
 

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Хто ми
"Співдружність студентів-християн Україна" – всеукраїнський громадський рух, який існує з 1992 року в Україні, і як міжнародний рух в 168 країнах з 1947 року.
 
Наше бачення
Активні спільноти студентів-християн у кожному виші України, які трансформують свій університет, впливають на суспільство та оновлюють країну.
 
Наша місія
Дати можливість кожному студенту України почути Євангеліє та допомогти жити за його принципами.
 
Більше інформації про нас Ви можете знайти на нашому сайті: ccx.org.ua або сторінці "ССХ Україна" у Вікіпедії.