ССХ-Україна: благовісник на велосипеді відвідає студентів Молдови

«Хіба можна називати Бога добрим, якщо Він дозволяє війни, допускає страждання, пригнічує сексуальність, карає власного Сина, розділяє людей за релігійними ознаками, засуджує їх на муки в пеклі? Який Бог дозволить, щоб на землі Його представляли лицемірні церкви і фундаменталісти? Чому Він дозволяє наносити шкоду навколишньому середовищу?», - непрості запитання разом з командою ССХ-Україна збирається піднімати Майкл Отс у Молдові.

 

8-15 квітня у Бельцькому державному університеті (Молдова) пройде «Тиждень місії» за участі Майкла Отса. В місті Бельці подібний захід, на відміну від інших країн, відбуватиметься вперше. Організатори – Співдружність студентів-християн Молдови та Співдружність студентів-християн України.

 

«Майкл Отс несе служіння благовісника серед студентів в університетах Великобританії та Європи. Він - неймовірна особистість! Посвячений Богу британський євангеліст, який завжди знаходиться в дорозі. Майкл долає кілометри, щоб говорити студентам про те, хто такий Бог, бо вірить, що вони – майбутнє країни. Одного разу, навіть, проїхав на велосипеді з Англії до Румунії. Завжди усміхається, шуткує, вражає своєю простотою і обізнаністю в питаннях Бога і християнства», - коментує Марина Гнатишина, учасниця координаційної команди «Тиждень місії в Молдові» від ССХ-Україна.

 

Марина також розповіла про мету поїздки, а також, власне, про суть проекту «Тиждень місії». Вона зазначила, що мета «Тижня» євангелізаційна. Цільова аудиторія проекту – студенти Бельцкого державного університету, а також сама місцева команда ССХ.

 

«Окрім того, що протягом цілого тижня ми будемо спілкуватися з невіруючими студентами, метою поїздки є підтримка невеличкого осередку ССХ. Ми хочемо їх надихнути бути місіонерами свого міста, університету. Адже ми повернемося із місіонерської поїздки, а вони залишаться з викликом поширювати місію далі, змінюючи всю країну», - резюмує Марина.

 

Юлія Ніколайчук, виконавчий директор ССХ України, додає також, що в цілому для організації подібні поїздки мають не тільки євангелізаційне значення: "Ми на порозі 25-ої річниці руху ССХ. Це той період, коли ми більше відчуваємо себе "на ногах", тому готові віддавати іншим. Для передачі свого досвіду ми цьогоріч обрали дві країни: Грузію та Молдову. Студенти місцевих рухів ССХ стажуватимуться в України, а наші студенти та працівники двічі на рік їздитимуть до Грузії та Молдови. Вірю, що дана ініціатива підніме на новий рівень лідерства та відповідальності всіх: як учасників іноземних рухів ССХ, так і нас самих".

 

Прес-центр ССХ-Україна