ССХ та Майкл Грін українським студентам: про такого Христа варто знати

Чого можна очікувати від 85-річного дідуся з Великобританії, який приїхав до українських студентів, аби говорити про сенс життя з точки зору християнського богослів’я? Звісно, грунтовних фактів, поданих в надзвичайно легкій, веселій та сучасній формі.

Такий він, Майкл Грін, британський теолог, англіканський священик, християнський апологет і автор більш ніж п'ятдесяти християнських книг. І прилітає він вже вдруге на запрошення Співдружності студентів-християн до українських вишів 26-28 квітня

«Майкл - людина-легенда. Хочу в його роки також бути оптимісткою, продовжуючи служіння з ентузіазмом", - ділиться враженнями Марина Гнатишина, координатор Центрального регіону ССХ.

Британський богослов дасть лекції у 4 київських та 3 харківських університетах. Зокрема, спершу, 26 квітня він відвідаєХарків, а саме: ХНУ ім. Каразіна, ХНПУ ім. Сковороди та ХПІ. Говоритиме пан Грін на теми «Історичність особистості Ісуса Христа» та «Чи є зміст вірити в воскресіння?».

27-28-го гість ССХ буде в Києві, завітає до КНУ, КПІ, НПУ ім. Драгоманова та КНЛУ, де спілкуватиметься із студентами на теми «Історичні та біблійні факти воскресіння Ісуса Христа», «Чи можемо ми довіряти новозавітній історії», «Відкрита свобода. Чи я дійсно вільна людина?».