Співробітниця ВВС: «Завдяки ССХ я колись виявила своє покликання»

Віра Дюканова - фінансово-адміністративний менеджер BBC-Україна. Активна, компетентна, чуйна - складно повірити, що колись вона тримала в руках диплом бухгалтера, не знаючи, що робити з вищою освітою, до якої не лежала душа.
«З ССХ я познайомилася після першого курсу університету. Хлопці організовували табір влітку, в який я і потрапила в якості учасниці. Потім кілька років ми ніяк не перетиналися, абсолютно. Спільноти ССХ в моєму вузі на той час ще не було, рух почався років 5 потому. У мене як раз тоді був особистісна криза», - згадує Віра.
Криза дівчини, багато років віруючої на той момент, була пов'язана з християнством. Віра каже, що подолати її допомогли спогади про те, де, з ким їй було добре протягом усього християнського життя. Одним з щасливих місць виявився табір ССХ.
 
«Співдружність студентів-християн радикально, в кращу сторону, змінила моє життя. По-перше, я навчилася розсудливості, якої не спостерігала у багатьох знайомих мені християн. Хлопці та дівчата в ССХ завжди були освіченими і начитаними. Цитування Достоєвського не заважало їм бути людьми віруючими, благовісниками. На жаль, часто бачила, як християни зазнавали поразки на роботі тільки тому, що вірили, мовляв, «духовністю» можна замінити всі, включаючи і професіоналізм. У ССХ християнство і професіоналізм завжди йшли паралельно, взаємодоповнюючи», - ділиться Віра.
 
Будучи менеджером в серйозній міжнародній компанії, Віра з теплотою згадує період служіння на старших курсах в ССХ, коли вона допомагала в організації заходів для випускників вишів. Каже, що саме завдяки цьому досвіду змогла побачити свій справжній потенціал.
Віра Дюканова любить свою роботу. Для неї, як і для більшості випускників ССХ, робоче місце - майданчик для благовістя: «В першу чергу, для мене важлива чесність в роботі. Мені подобається шукати більш якісні та економні варіанти співпраці для своєї компанії, подобається допомагати колегам дізнаватися про пільги, які вони мають, але про які не знають. Я роблю більше, ніж прописано в моєму договорі, але в цьому ж і сутність бути сіллю. Ми робимо свою роботу якісно і щиро цікавимося людьми, з якими і для яких її робимо».
 
А ще Віра каже, що ССХ навчило її приймати різних людей, адже в Співдружності завжди було комфортно представникам різних деномінацій.
«Мені часто доводиться працювати з людьми, які вірять не так або не в Того, Кого і я. І це не проблема. Мені подобається чути різних людей, будувати з ними відносини, допомагати незалежно від їх віросповідання. Справа не в них, справа ж в мені і посланні, яке я хочу донести, де би я не знаходилася» - резюмує героїня історії.