Сіячі Києва в полі

З 2 по 13 вересня всі міста, де існують осередки ССХ, ініціювали масштабні події в своїх університетах, щоб привітати першокурсників та знайти студентів-християн задля розбудови стосунків, створення команди та інформування про існування осередку чи наступних подій ССХ. Зокрема у Києві проект відзначився тим, що це була ініціатива наших студентів. Саме такої ініціативи працівники ССХ і прагнуть, щоб студенти були на вістрі, активні, готові взяти відповідальність та організовувати події.

В Києві цього року події проекту відбулися в університетах Шевченка, КНЛУ та КПІ. Студенти-ссховці ставили цікаві питання, пригощали цукерками та запрошували на інші заходи ССХ. Виявилося, що в університеті Шевченка фізики-старшокурсники пам’ятають студентів-ініціаторів події ще з минулих років, коли на Дні першокурсника ССХ роздавало воду з віршем з Біблії на наліпці пляшки.

В рамках Тижня першокурсника також вперше був організований квест Києвом. Подія привернула увагу більшої кількості студентів-нехристиян. Організаторами також виступали студенти осередків ССХ, а саме студентка Леся з Шевченка. Результатом був зріст студентів, як активних громадян та покращення навичок поширення Євангелія серед молоді. Ми віримо, що цей хороший старт дасть нам більше можливостей впливу на студентів і цей рік буде ще продуктивніший.