Проект «Quo Vadis?» у Львові: запрошуємо на дискусію про світогляд, працю та успіх у житті

«Змінене серце веде до зміненого суспільства!». Саме ця ідея надихнула "ССХ Львів" і студентську громадську організацію «Леополіс молодий» на організацію проекту «Quo Vadis?» («Куди йдеш?»), який відбуватиметься з 21 по 23 вересня у Львові.

В рамках проекту студенти чотирьох університетів (ЛНУ ім. Франка, Львівська Політехніка, Національний Лісотехнічний університет і  Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) матимуть змогу прослухати публічні лекції професора зі Швейцарії Удо В. Мідельмана  на тему «Успіх західних країн. Чи можливо Україні повторити досвід?».

Пан Удо Мідельман - фахівець у сфері права і філософії, професор філософії університету «Кінгз коледж» м. Нью-Йорк (штат Нью-Йорк, США), президент Фонду ім. Френсіса А. Шефера, автор численних статей і книг і в минулому - директор освітньої програми в міжнародній організації з допомоги та розвитку «Їжа для голодних» у м. Женева (Швейцарія).

Під час публічних лекцій спікер підніме такі теми:

21 вересня – «Як цінності та світогляд впливають на розвиток суспільства і культури країни».

22 вересня – «Як цінності та світогляд впливають на ставлення до праці».

А от ввечері студенти Львова за інтелектуальною кавою зможуть подискутувати з паном Мідельманом на наступні теми:

21 вересня – «Що означає бути успішною людиною?».

22 вересня – «Навіщо мені працювати: жити, щоб працювати; працювати, щоб жити?»

На завершення цього проекту студенти долучаться до соціальної акції «Моя хата НЕ скраю». Її організовують за сприяння студентського мера Львова Руслана Сагановського.

«Кілька років тому я взяла участь у зустрічі, яку організовувала ініціативна група «1 Грудня». Мене зачепив посил цієї групи і, зокрема, блаженного Любомира Гузара, який тоді виступав і був одними з учасником цієї ініціативи, - ділиться координатор «ССХ Львів» Ірена Гусєва. – Точиться чимало дискусій, що країна зміниться тоді, коли зміниться влада, коли будуть інші політики, - говорив тоді предстоятель УГКЦ, -  та тільки коли зміниться серце людини, тоді зміниться країна. Нам потрібно працювати над нашими серцями, серцями наших дітей, якщо ми хочемо мати успішну країну. Я хочу бачити нашу країну успішною, саме тому «ССХ Львів» і «Леополіс молодий» вирішило запросити до діалогу студентів Львова, чи може Україна бути успішною та чи можемо ми бути успішними».