Працівники ССХ Україна розповіли, чому треба підтримувати організацію. В червні проходив місяць фандрейзингу

Протягом червня ССХ Україна в рамках програми фандрейзингу знайомила всіх з командою та проектами студентської організації. Працівники та члени Ради ділилися своїми історіями, результатами праці та ідеями нових проектів, які потребують залучення партнерів.

Кожен день на офіційній сторінці у Фейсбук з’являлось нове відео чи історія одного з ссховців. Гасло компанії було – «Поділись, підтримай, помолись». Таким чином вони просили поширити інформацію про місію організації, шукали друзів і партнерів, фінансової  підтримки на здійснення різних програм для студентів, а також просили про молитву, тому що головна ціль – щоб студенти знайшли Христа у своєму житті.

Про результати організації

З 1990 року понад 3000 студентів стали учасниками CCX Україна. У 2019 році близько 200 студентів по всій Україні стали активними лідерами служіння. Сергій Лєбєдєв, фандрейзер ССХ Україна поділився: «По-перше, CCX Україна є єдиною християнською місією, яка проводить великі євангелізаційні проекти на території кампусів України! По-друге, є єдиною християнською місією в Україні, яка працює зі студентами через християнських студентів і професорів. Спонукаючи останніх до активного поширення Доброї Новини. І по-третє, вивчення Біблії завжди було ключовою частиною служіння».

Проекти ССХ Україна, які потребують підтримки

Конференція СІЛЬ проходить щороку та має на меті надихнути та спорядити віруючих студентів жити цілісним християнським життям в контексті сучасного університету, впливаючи на своє оточення для слави Божої. Протягом п’яти днів студенти зі всієї України проводять час разом в дослідженні Святого Письма, в спілкуванні, прославлені та навчанні через семінари та тренінги. Кульмінацією конференції є «осолення» студентів.

Команда працівників вже почала підготовку до конференції «СІЛЬ 2019». Бюджет такого заходу складає біля 9000 у.о та включає проживання з харчуванням для 110 людей, оренду залів, логістику, спікерів, тощо. Частину витрат покривають самі студенти своїми внесками, решту 1500 у.о збирають.

Курс «Біблія і життя» складається з трьохрівневого послідовного навчання, яке відбувається протягом трьох вікендів за один рік. Перший рівень навчає учнівству: що означає слідувати за Ісусом та говорити іншим про Нього. Другий рівень вчить особистому індуктивному вивченню Біблії: як наповнити себе Словом та допомогти іншим навчитися досліджувати Біблію. Третій рівень навчає, як виховувати учнів. Частину витрат покривають студенти, частину жертвують партнери. Цей проект потребує 500 у.о на один регіон.

Біблійні клуби відвідують щотижня студенти-християни з тридцяти вишів в Києві, Харкові, Одесі та Львові, збираються разом із своїми друзями для вивчення Біблії. Це біля 300 студентів щотижня, біля 300 можливостей почути Євангеліє та зробити рішення, яке змінить життя назавжди. На проведення однієї такої групи використовується близько 200 грн.

Проект «Зі сходу на захід» - євангелізаційно-просвітницький та соціально-культурний проект, що запустили в 2014 році, одразу після завершення Революції Гідності. Ідея проекту полягає в практичному об’єднані України через знайомство студентів Східної та Західної частин України. Протягом тижня вони знайомляться з культурою, традиціями та життям міста, відвідують кафедральні собори та ведуть бесіди зі священиками, розкривають для себе християнське підґрунтя міста. Щоранку студенти мають розмови про Біблію та розмови на духовні теми. Протягом другої частини проекту студентів зі Львова їдуть до Харкова. Привезти групу зі 35-40 студентів до Львова травневими святами коштуватиме близько 40000 грн. Частину бюджету покриють внески студентів, але треба зібрати ще 30000 грн задля реалізації цієї ініціативи.

Тиждень місії – це великий апологетично-євангелізаційний проект. Протягом одного тижня студенти та працівники ССХ Україна проводять цілий ряд заходів в різних кемпусах міста: ранкові флешмоби, обідні дискусії, дебати та відкриті лекції, креативні вечірні програми та багато інших заходів стають основною атракцією для студентів. Ціль проекту – привернути увагу студентів до важких питань про життя та Бога, а також відкрити їм Євангеліє. За чотири роки існування проект став візитною карткою організації та допоміг багатьом студентам прийняти рішення слідувати за Ісусом. Щороку близько 3000 студентів беруть участь в програмах Тижня місії. На одну таку тижневу подію у Києві чи Харкові необхідно майже 7000 грн. Треба зібрати: 2500 у.о на один регіон. Ми звершуємо всю діяльність завдяки підтримці та пожертвам небайдужих людей.

«Говорячи про фандрейзинг в ССХ Україна ми запрошуємо до партнерства, до співпраці. Ми віримо, що долучаємо вас до спільної роботи. Протягом останніх чотирьох років понад 8000 студентів почули Євангеліє, 100 з них навернулись та стали послідовниками Ісуса Христа. Залучаючи ваші фінанси до цього служіння, ви стаєте співучасниками цієї роботи. В ССХ Україна дуже сильні проекти, які, звичайно, потребують вливань», - поділилася виконавчий директор ССХ Україна Юлія Ніколайчук.

ССХ Україна дякує за підтримку партнерів і тих, хто щойно відгукнувся, за кожну гривню і допомогу. Варто зазначити, що збір пожертв продовжується і ви завжди можете звернутися за додатковою інформацією до офісу організації:

Внести пожертву на наше служіння:

http://ccx.org.ua/donate

Приват Банк: 4149 4978 5003 2014 (на ім’я Юлії Вікторівни Ніколайчук)

При перерахуванні пожертв на картковий рахунок важливо вказати призначення платежу - благодійний внесок (назва проекту або прізвище ім‘я співробітника для якого внесена пожертва).

Прес-центр ССХ Україна