Перипетії Студради в Києві

 

Що було. Є. Буде. Студентські представники міст зустрілися, щоб вершити долі.

 

 

22 вересня 2018 року відбулася третя студентська рада, в яку входять 10 учасників, по 2 студенти з п’яти регіонів: Харкова, Львова, Одеси, Переяслава-Хмельницького і Києва.

 

 «Це особливий орган в студентській організації, який практично доводить, що лідерство має починатися з нашої цільової аудиторії, тобто самих студентів, - пояснила Юлія Ніколайчук, виконавчий директор ССХ Україна. Це молоді люди, які проявили лідерські здібності локально і зараз вони делеговані представляти служіння на всеукраїнському рівні».

На зустрічі, учасники ділилися новинами регіонів, підбадьорювали і планували наступні кроки ССХ.

Був запланований великий студентський проект в Миколаєві під назвою «Цунамі». Ціллю якого буде започаткувати ССХ в цьому місці, щоб передати бачення ССХ помісним церквам, мобілізувати віруючих студентів та запалити їх служінням серед студентів, поділитися Євангелієм з молоддю. Для цього з 25 по 29 жовтня учасник студради та команда ССХ Одеси з’їдуться до Миколаєва. В розкладі буде: соціальна акція - прибирання парку, студентська вечірка, лекція по екології від студента, лекція від Кембріджського апологета Джона Томпсона в стінах вишів Миколаєва.

Марк Агарков, студент 3-го курсу факультету міжнародної економіки ХНУ ім. Каразіна говорить: «Бути частиною студради для мене честь, радість і великий привілей! Я радію, що у нас існує така рада, яка може бути потужним голосом студентства, допомагати ССХ залишатися по справжньому студентською організацією; це можливість послужити своїми дарами нашому руху. Разом ми плануємо проекти в нових місцях, що будуть звертати увагу на потреби сучасних студентів співробітникам і адміністрації.

Участь в студраді завжди підбадьорює і надихає, щоб служити і досягти Євангелієм студентів, що не знають Христа, бути більш старанним і плекати нових лідерів».

 

Прес-центр ССХ Україна.