Новомедіа Форум: 3 дні до завершення літньої реєстрації

Закінчується літня реєстрація на Новомедіа Форум за найнижчою вартістю. Залишилось 3 дні! 

Сьомий Новомедіа Форум відбудеться в Києві 3, 4 листопада. Цього разу головний медіа-майданчик країни розміститься в комплексі «Nivki-Hall». Це унікальна журналістська подія, яку відвідують сотні працівників ЗМІ та медіа-активістів з усіх регіонів України та інших країн. Спікерами традиційно є ключові персони зі сфери телебачення, радіо, преси та онлайн-проектів.

Зареєструватися на Новомедіа Форум можна на офіційному сайті: http://novomediaforum.org/register/

Вартість реєстрації: серпень - 295 гривень, вересень - 395 гривень, жовтень-листопад - 495 гривень.

Студентам і членам Новомедіа представлені спеціальні знижки по промокодом! Для студентів стаціонарної форми навчання - промокод novomedia-student. Його потрібно ввести при реєстрації і це дозволяє отримати знижку 50%. Вхід по квитку з даними промокодом діє тільки при наявності студентського посвідчення.

Уже традиційно Новомедіа Форум проходить в перших числах листопада на центральних майданчиках столиці. Нагадаємо, що в 2011 і 2012 році Форум проходив в «Будинку кіно». Тоді учасниками стали представники 10 країн. У 2013-му Форум в Українському домі відвідали в якості спікерів уже більше 50 провідних фахівців. Новомедіа Форум з 2014 по 2016 рік проходив у готелі «Турист». У 2014-му в умовах зовнішньої військової агресії в Україні Форум пройшов під слоганом «Правда перемагає». Головним посилом Форуму 2015 було «Брати участь у змінах». А в 2016 році захід пройшов під назвою «Персоналізація». Слоган — «Ти в медіасфері».

Отже, нагадуємо, що Новомедіа Форум 2017 пройде в Києві 3, 4 листопада в комплексі «Nivki-Hall». «Не пропустіть можливість відвідати головнумедіаподію в Україні», — запрошують організатори Форуму.