Не задовольняємось теперішнім. Прагнемо бути кращими. Нотатки з конференції ССХ

Здавалось, тільки от буквально на днях ми завершували навчальний рік та святкували роботу Бога в нашому служінні. Та на минулих вихідних ССХ Україна розпочала новий академічний рік конференцією для працівників і волонтерів.

Напочатку ми привітали нових колег. Протягом кількох останніх років по Божій волі і Його вірності студентське служіння «ССХ Україна» змінюється: десь активно розвивається, а десь потребує свіжих ресурсів. “Жнива великі, а робітників мало» , - записано в Євангелії від Луки 10:12.  По Божій милості, до команди ССХ приєднались троє молодих християнок – Олена Глоговська, Інна Жданюк та Наташа Козаченко. Для нас це особлива радість, бо ми бачили, як деякі з них розвивались як студентки, а тепер вони наші колеги.

З різним настроєм і очікуваннями зібрались під Києвом наші працівники на конференцію – хтось з бойовим, а хтось з острахом, хвилюванням і очікуванням чогось нового  в своєму житті (це ми про стажерів). Метою цього заходу якраз і було отримати підбадьорення в нашого Творця, Садівника, Джерела Істини, Царя Ісуса, заглибившись у Писання. Ми прагнули згуртування, відчуття плеча один одного, нового осмислення, куди ми цьогоріч прямуємо як організація; свіжого досвіду чи знань від більш досвідчених служителів через сесії і семінари й особисте спілкування. 

Однією з цінностей ССХ та IFES є Scripture Engagement («взаємодія з Писанням»). Тож велику частину програми конференції ми присвятили дослідженню Святого Письма (особливо враховуючи те що в цьому році плануємо запускати новий студентський ресурс по Євангелію від Івана). 

Наші працівники наповнювались Словом Божим і росли в розумінні цього Євангелія, щоб потім відкриттями ділитись зі студентами.    

Тренер Святослав Султан допомагав нам розібратись, як управляти своїм часом. Він наголошував, що саме наші цінності повинні лежати в основі нашого планування. «Цінності плюс наші переконання формують принципи, а ті, в свою чергу, наші вибори в житті», - це було гарне нагадування напередодні початку року. Ну а вправа «Святкування 80 дня народження», мабуть, зачепила усіх (по крайній мірі, очі вологі були у багатьох) і ще раз змусила переглянути своє життя, покликання і пріоритети. 

У свою чергу Юлія Ніколайчук, виконавчий директор «ССХ Україна», продовжила тему і закликала до осмислення, чому саме ми покликанні до студентського служіння. Для багатьох надихало усвідомлення того, що це не наше служіння. А Боже, і ми долучаємось до Його роботи в житті молодих людей, які вже навчаються в українських університетах або почнуть навчатись вже з вересня. Було добре стати на одну платформу і проговорити,  куди ми йдемо в цьому році, яким є наші бачення, цінності, цілі та фокус.

Крім того, цьогорічна навчальна конференція дала нам час згуртуватись напочатку року. Ми грали в різні ігри на тімбілдинг, проходили тест DISC на розуміння один одного) і навіть зросли у певних навичках через семінари «Збір підтримки і розвиток партнерства», «Проект-менеджмент», «Зрощування учнів Христа» тощо.

І ще дещо: ми вдосталь поспілкувались з колегами з інших регіонів. Це того варто.

Авторка: Ірена Гусева, координатор «ССХ Україна» у Західному регіоні.